Reklama

Reklama

Dorota Gardias potwierdza rozstanie. „Muszę skupić się na córce”

Dorota Gardias w ostatnim czasie wydawała się być szczęśliwą u boku nowego partnera. W najnowszym wywiadzie potwierdziła jednak plotki o tym, że jej związek jest już przeszłością. „Teraz muszę skupić się na mojej córce Hani” – powiedziała, dzieląc się planami na najbliższą przyszłość.

Pod koniec 2021 roku Dorota Gardias poinformowała swoich fanów, że jest w związku Wybrankiem jej serca okazał się sportowiec Dariusz Pachut, który pracuje jako ratownik medyczny. "Naszą pasją są wędrówki po górach i przytulanie" - napisała pogodynka pod pierwszym wspólnym zdjęciem.

Dorota Gardias potwierdziła rozstanie z partnerem

Pogodynka chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych momentami z jej życia, ukazując jak mijają jej wspólne chwile z nowym partnerem. W połowie marca z jej profilu zniknęły jednak wszystkie posty z ukochanym, co mocno zaniepokoiło jej fanów.

Pojawiły się plotki, zgodnie z którymi para najprawdopodobniej się rozstała. Teraz pogodynka oficjalnie odniosła się do tych domysłów.

Reklama

"To prawda. Nie jesteśmy już razem. Chcę wierzyć, że czas wyleczy rany" - powiedziała w rozmowie z "Party".

"Mamy swoje plany"

"Teraz muszę skupić się na mojej córce Hani. Mamy swoje plany. Chcemy razem wyjechać na wędrówkę, bo Hania też złapała górskiego bakcyla" - dodała pogodynka. Dorota Gardias mówiąc o rozstaniu, nie chciała zdradzać żadnych szczegółów.

Pogodynka ma już za sobą małżeństwo z Konradem Skórą. Była również związana z Piotrem Bukowieckim, z którym ma córkę Hanię. Para rozstała się jednak w 2015 roku, po trzech latach związku.

"Nasze uczucie się po prostu wypaliło. Ale rozstaliśmy się w zgodzie, bo oboje z Piotrem jesteśmy odpowiedzialnymi ludźmi. Szczęście naszej córki jest dla nas najważniejsze, dlatego nadal będziemy utrzymywać ze sobą bliski kontakt. Piotr może ją odwiedzać i się nią zajmować, kiedy tylko chce. Dogadaliśmy się również w sprawie finansów" - mówiła w jednym z wywiadów.

Dariusz Pachut: kim jest były partner Doroty Gardias?

Dorota Gardias pod w grudniu 2021 oficjalnie poinformowała o rozpoczęciu nowego związku, wybierając się z nowym partnerem na wakacje do Rzymu. Para miała spotykać się znacznie dłużej, jednak utrzymywali to w tajemnicy.

Pogodynka przez dłuższy czas ukrywała nową miłość. W końcu wyszło na jaw, iż wybrankiem gwiazdy TVN jest Dariusz Pachut - ratownik medyczny, podróżnik i zapalony sportowiec.

W październiku 2020 roku mężczyzna wziął udział w wyprawie na Rysy z udziałem siedmioletniego Rayyana Szczepaniaka, niepełnosprawnego chłopca, którego marzeniem było zdobycie górskiego szczytu. National Geographic, które relacjonowało wówczas całą wyprawę, pisało, iż Pachut to "sportowiec i doświadczony wspinacz". Wędrówki po górach były wspólną pasją, która połączyła mężczyznę z Dorotą Gardias.

Jak donosi Pudelek, Dariusz Pachut ma 36 lat i pochodzi z Zabrzeża, wsi położonej w województwie małopolskim. Nie wiadomo, w którym momencie dokładnie mężczyzna związał się z Dorotą Gardias, jednak w rozmowie z "Twoim Imperium" dziennikarka zdradziła, że partner bardzo wspierał ją, gdy jesienią 2021 roku wykryto u niej guza w piersi. 

***

Zobacz również:

Antek Królikowski odwiedza synka w szpitalu. Tak pomaga Opoździe w trudnych warunkach

Marcin Hakiel szaleje z dziećmi. Zaskakujące, co w tym czasie robi Kasia Cichopek

Beata Tadla żegna się z Radiem Zet. Twierdzi, że to jej decyzja…

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gardias | Dariusz Pachut

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy