Reklama

Reklama

Dorota i Grzegorz z "Rolnik szuka żony" się rozstali?

Widzowie programu „Rolnik szuka żony” mają prawo czuć niedosyt. Na kolejne wieści od uczestników muszą poczekać do odcinka świątecznego.

Finał piątej edycji przebiegał burzliwie. Doszło do kłótni między Pauliną i Łukaszem (zaręczonym z Agatą), a Jan upokorzył swoją wybrankę Małgosię przed milionami widzów. Na wizji poprosił o numer telefonu Marię. Ponadto Marek unikał tłumaczeń i zarzucał Oli kłamstwo.

Jedyną parą nie wywołującą kontrowersji byli Dorotka i Grzegorz. Deklarowali, że kontynuują znajomość, poznają się i cieszą swoim towarzystwem. Rolnik był jednak ostrożny i nie deklarował, że Dorota jest tą jedyną. Dziewczyna z kolei podkreślała, że różnice charakterów są widoczne gołym okiem i w ich związku "wciąż tyka bomba".

Reklama

Wygląda na to, że faktycznie finał tej historii jest pozbawiony happy endu. Odnaleźliśmy facebookowy profil Dorotki, na którym 21-latka zaznaczyła, że jest "wolna".

Myślicie, że nie zaktualizowała danych czy może faktycznie związek z Grześkiem należy do przeszłości? Podczas nagrań do odcinka świątecznego byli jeszcze razem, ale od tego czasu minęły już prawie dwa tygodnie...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony 5

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje