Reklama

Reklama

Dorota Szelągowska imprezuje z synem i byłym mężem

Nie wszyscy wiedzą, że Dorota Szelągowska ma dwoje dzieci: jej córeczka Wanda urodziła się w 2018 roku, a syn Antoni jest już dorosły!

Szelągowska dziś znana jest przede wszystkim jako projektantka i autorka programów poświęconych urządzaniu wnętrz. Jednak z telewizją związała się już w młodości - prowadziła m.in. "Rower Błażeja" oraz "Pytanie na śniadanie".

Prywatnie Szelągowska jest córką pisarki Katarzyny Grocholi. Przez wiele lat była związana z dyrygentem i kompozytorem Adamem Sztabą. Antoni jest właśnie jego synem. Para wzięła ślub po kilkunastu latach związku. Niestety, dwa lata później doszło do rozwodu. Wygląda jednak na to, że byli małżonkowie pozostają w przyjacielskich stosunkach.

Reklama

Pani Dorota pilnie strzeże swojego życia prywatnego, np. nigdzie nie pokazuje zdjęć swojego drugiego męża i ojca Wandy. Światła dziennego nie ujrzały też zdjęcia ze ślubu czy innych rodzinnych uroczystości.

Postanowiła zrobić jednak wyjątek dla imprezy urodzinowej syna. Zdjęcia z osiemnastki Antoniego zamieściła w mediach społecznościowych. Okazuje się, że dumni rodzice bawili się wspólnie i zaprosili także swoich znajomych.

Szelągowska postawiła na wyrazisty makijaż i rockową stylizację. Zachwycona pozowała do zdjęć, tymczasem jej syn... ostentacyjnie dłubał w nosie. Wygląda na to, że Antoni ma poczucie humoru.

Zobaczcie, jak tego dnia prezentowała się cała rodzina! Myślicie, że impreza się udała?


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje