Drake i Rihanna prawdopodobnie do siebie wrócili

Romans twórcy hitu "Hotline Bling" i 27-letniej piękności prawdopodobnie odżył. Para była widziana, jak tańczyła i całowała się w londyńskim klubie nocnym Libertine w zeszły poniedziałek. Dwa dni później para dała seksowny występ podczas rozdania nagród BRIT Awards.

Mówi się, że kanadyjski raper jest zauroczony gwiazdą R&B.

Reklama

W rozmowie z gazetą "The Sun" źródło podało: - Wrócili do siebie, a Drake jest nią zauroczony. Jego znajomi dokuczają mu z tego powodu, ale mimo to uśmiech nie znika mu z twarzy.

Osoba, która widziała parę w poniedziałek w klubie, dodała: - Zachowywali się jak nastolatkowie - cały czas się całowali i nie odstępowali się ani na krok. Tańczyli ze sobą w taki sam sposób, jak w ich nowym teledysku.

Mówi się, że para nie rozstaje się ze sobą od momentu przybycia do Londynu na rozdanie nagród BRIT Awards. Podczas gali dali niesamowity występ i zaśpiewali piosenkę "Work". Miliony widzów mogli oglądać prowokacyjny taniec w wykonaniu Rihanny.

Rihanna była w kilku związkach m.in. z raperem Chrisem Brownem. Jednak związek ten zakończył się w 2009 roku, gdy raper został uznany winnym pobicia piosenkarki.

Mówiło się niedawno, że gwiazda spotyka się z Leonardo DiCaprio, Travisem Scottem czy kierowcą F1 Lewisem Hamiltonem.

Natomiast na temat Drake'a plotkowano, że spotyka się z tenisistką Sereną Williams.Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje