Dua Lipa zaliczyła wpadkę

Dua Lipa ma zaledwie 24 lata, a sukcesów mogłaby pozazdrościć jej niejedna doświadczona piosenkarka. Nieprzypadkowo Lipa nazywana jest „nową królową popu”.

Dua Lipa robi oszałamiającą karierę
Dua Lipa robi oszałamiającą karieręSplash NewsEast News

Lipa ma kosowsko-albańskie pochodzenie, ale urodziła się i wychowała w Londynie. Gdy miała 14 lat, zaczęła publikować swoje występy w serwisie YouTube, a w 2015 roku podpisała kontrakt z dużą wytwórnią płytową. Pierwszy krążek, zatytułowany jej imieniem i nazwiskiem, odniósł bardzo duży sukces.

W 2019 roku piosenkarka wypuściła trzy single, którymi tylko umocniła swoją pozycję. Lipę nagrodzono dwoma statuetkami Grammy, a instagramowy profil młodej artystki obserwuje aż 37,7 mln użytkowników!

Od jakiegoś czasu kwitnie też życie uczuciowe Lipy. 24-latka spotyka się od kilku miesięcy z Anwarem Hadidem - bratem światowej klasy modelek: Belli i Gigi. Zakochani świętowali razem nowy rok na Florydzie.

Przy tej okazji fotoreporterzy zrobili piosenkarce zdjęcia, kiedy opalała się w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym w cętki. Lipa jest bardzo zgrabną dziewczyną, ale strój, który wybrała, był zdecydowanie za mały!

Zobaczcie zresztą sami, jak prezentowała się gwiazda. Zaliczyła wpadkę?

Dua Lipa założyła za mały strój kąpielowy
Dua Lipa założyła za mały strój kąpielowyBACKGRIDEast News
Zdjęcia, które fotoreporterzy zrobili piosenkarce, nie są zbyt korzystne
Zdjęcia, które fotoreporterzy zrobili piosenkarce, nie są zbyt korzystneSplash NewsEast News
Dua Lipa wypoczywa z chłopakiem na Florydzie
Dua Lipa wypoczywa z chłopakiem na FlorydzieSplash NewsEast News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas