Dwanaście najgorszych fryzur

Fatalne uczesanie oszpeci każdą kobietę. Wybraliśmy stylizacje, które jeszcze długo powinny spędzać sen z powiek fryzjerom i ich ofiarom. Niech ten koszmar nie powróci...

article cover
INTERIA.PL


Joanna Koroniewska (32) poddała włosy intensywnym zabiegom stylizacyjnym. Zgofrowane na całej długości i fikuśnie upięte robią fatalne wrażenie. Strach pomyśleć, co przeszły.
Julia Kamińska (23) pokazała się w wersji afro, która nie pasuje ani do jej stylu, ani do rysów twarzy. Młodziutka aktorka wypada w tej fryzurze karykaturalnie. Tym bardziej szkoda, że ma z natury piękne, gęste włosy.
Natalia Kukulska (34) lubi oryginalne stroje i fryzury, które nie zawsze pasują do jej subtelnej urody. Punkowy eksperyment: odważne wygolenie z boku głowy i nienaturalnie długa, asymetryczna grzywka? Aż włos się jeży!
Otylia Jędrzejczak (27) wie już, że modne są warkoczyki. Nie wie za to, że nie w każdym wydaniu wyglądają dobrze. Asymetryczny splot plus swobodnie opadające włosy stworzyły niekorzystną dla rysów pływaczki całość.
Katarzyna Zielińska (31) wygląda jak płonąca pochodnia. Albo jak postać z filmu rysunkowego, którą bardzo coś wystraszyło. Aktorce zdecydowanie bardziej do twarzy w mniej ekstrawaganckich uczesaniach.
Izabela Miko (29) zaskoczyła wyjątkowo nieudaną stylizacją: sztywnymi, drobnymi loczkami jak z reklamy produktów utrwalających. To tym bardziej nietrafiony look, że aktorka propaguje styl eko.
Olga Borys (36) ma dość krótkie, jasne włosy, które, szczególnie nieporadnie nastroszone, nie tworzą odpowiedniej oprawy dla jej drobnej twarzy. Poza tym mamy wrażenie, że aktorka padła ofiarą tępych nożyczek...
Dorocie Zawadzkiej (48) włos nie drgnął nawet w trakcie podwójnych piruetów. W "Tzg" Superniania zadebiutowała w kasku tak sztywnych loków, że opierały się nawet prawu grawitacji. Naszym zdaniem fryzjer zasłużył na łysą pałę!
Natalia Lesz (29) wygląda na ofiarę fryzjera-sadysty, który najpierw starannie zgofrował jej włosy, później stworzył na jej głowie coś w rodzaju moherowego beretu, a na koniec nie podał lustra.

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 20 grudnia.

Show
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas