Reklama

Reklama

Dyskretna wojna gwiazd

Anna Mucha (29) chce zdobyć pozycję największej gwiazdy w You Can Dance. Co na to Kinga Rusin (38)? SHOW było za kulisami programu...

Ania chce wygryźć Kingę!", "Mucha przyćmiła Rusin", zahuczało w prasie i internecie już po dwóch pierwszych castingach do You Can Dance. Pisało się, że Kinga, która do tej pory była główną gwiazdą show, boi się, że teraz to ekspresyjna i lubiana Ania zdominuje program. Czy rzeczywiście może się tak stać? I czy naprawdę między Kinga Rusin a Ania Mucha już iskrzy? SHOW zajrzało za kulisy programu...

Reklama

Kinga wstaje pierwsza

Casting w Gdańsku rozpoczął się już o ósmej rano. Na dworze minus piętnaście stopni, przed wejściem do Filharmonii Bałtyckiej tłum młodych tancerzy. Wśród nich - Kinga Rusin. Nagrywa krótkie rozmowy, kandydatom do programu dodaje otuchy. Dopiero około południa ma godzinną przerwę. O pierwszej musi już być w garderobie i szykować się na wieczorne nagranie.

Osoby pracujące przy produkcji programu chwalą Kingę. "Ma profesjonalne podejście do pracy. Jest zawsze świetnie przygotowana, no i rozumie, że praca na planie tak wielkiego show jak YCD wymaga pełnej koncentracji", mówi jeden z naszych rozmówców.

Nowa jurorka nie cieszy się tak dobra opinia. W programie, który tworzy złożoną z kilkudziesięciu osób ekipą, każda minuta jest na wagę złota. Ania Mucha jeszcze tego nie rozumie. W kulisach żartuje się, że najwyraźniej chce być najbardziej wyczekiwanym członkiem jury.

Późno, bo dopiero o czternastej, dociera z hotelu do garderoby Filharmonii Bałtyckiej. I na długo znika za drzwiami. Gdy pozostali członkowie jury w skupieniu szykują się już do wyjścia na scenę, z garderoby Muchy co chwila słychać jej donośny głos. "Trzeba jeszcze raz uprasować tę koszulę!", "Potrzebuję kawy".

Wszystkie prośby aktorki natychmiast spełnia specjalnie do tego wyznaczona osoba z produkcji programu. Czy każda gwiazda YCD wymaga tak specjalnego traktowania? Członkowie ekipy zapewniają, że nie. Za kulisami szepcze się, że Mucha "gwiazdorzy". Nie rozmawia z ludźmi, jedynie wydaje polecenia. W zgranym, pracującym razem od lat zespole to dość rażące zachowanie.

Ania przybiera pozy

Na najważniejszy, wieczorny casting Mucha spóźnia się aż dwie godziny. Czeka na nią również Kinga Rusin, która musi nagrać reklamówkę programu. Ona zachowuje spokój, ale ekipa zaczyna narzekać. "Znowu skończymy po dwunastej w nocy" - mówią operatorzy kamer. Zawodnicy denerwują się na korytarzu.

"To samo było w Poznaniu. Mucha też się spóźniła, wszyscy na nią czekali" - szepczą. Gdy w końcu

jury w pełnym składzie pojawia się w sali, fotoreporterzy zaczynają robić im zdjęcia. Ania z uśmiechem przybiera kolejne pozy. Po chwili przerywają, ktoś biegnie po Kingę Rusin, by pozowała z jurorami. "Kinga nie przyjdzie" - oznajmia producentka. Podobno nie chce, by tancerze jeszcze dłużej musieli czekać i denerwować się przed występami. Wolałaby wreszcie zacząć.

"Jesteś potwornie nudna"

"To młodzi tancerze są w tym programie najważniejsi" - podkreśla często Kinga Rusin. Powtarza, że to oni mają być jego największymi gwiazdami. Ania Mucha nie zamierza jednak usuwać się w cień. W swoich ocenach jest dosadna i złośliwa. "Jesteś potwornie nudna. Prawie usnęłam, patrząc na ciebie" - mówi do młodej tancerki. "Beznadziejny koleś z ciebie. Jesteś zarozumiały" - ocenia przystojnego tancerza.

Nawet pozostali członkowie jury zauważyli, że aktorka poprzez bardzo ostre oceny i kontrowersyjne zachowanie - potrafi wbiec na scenę i tańczyć razem z uczestnikami castingu - próbuje program o tancerzach zmienić w program o sobie. "Mam nadzieję, że Ania będzie pamiętać, że to nie jest Ania Mucha show " - przestrzega w rozmowie z SHOW Michał Piróg.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje