Reklama

Reklama

Dzieciństwo Anny Lewandowskiej nie było kolorowe. „Mama rozpłakała się na widok pomarańczy”

Anna Lewandowska dziś jest jedną z najpopularniejszych kobiet w Polsce. Z powodzeniem rozwija firmy i angażuje się w ciekawe projekty zawodowe. W dzieciństwie żona popularnego sportowca musiała zmierzyć się z dużymi trudnościami. Doświadczyła biedy i wykluczenia, o czym często opowiada w wywiadach. Niedawno w rozmowie z „Twoim Stylem” nawiązała do przeszłości. Co Anna Lewandowska powiedziała tym razem?

Życie Anny Lewandowskiej nie zawsze było kolorowe. "To była największa szkoła"

Anna Lewandowska nie utrzymuje kontaktu z ojcem. Wszystko przez bolesne doświadczenia z dzieciństwa. Tata trenerki gwiazd porzucił rodzinę. Zostawił dzieci i żonę niemalże bez pieniędzy i nie interesował się ich losem. Lewandowska w rozmowach z mediami często wraca pamięcią do tych trudnych chwil. Nie ukrywa, że było jej ciężko.

- To była największa szkoła życia. Jak byłam małym dzieckiem, miałam normalne życie. Tata, mama, dzieci, pieniądze. Było na podstawowe rzeczy, wydatki, rzeczy do szkoły. A potem nie miałam nawet na podręczniki - wyznała Lewandowska w rozmowie z Magdą Mołek.

Reklama

Zobacz również: Anna Lewandowska o stracie dziecka. "Najtrudniejszy moment w moim życiu"

Anna Lewandowska znów mówi o trudnym dzieciństwie. "Mama rozpłakała się w sklepie"

Anna Lewandowska dużo zawdzięcza mamie. Gdy ojciec postanowił odejść od rodziny, Maria Stachurska stanęła na wysokości zadania. Sama zajęła się wychowaniem i utrzymaniem dzieci. Początki były dla niej bardzo trudne - zwłaszcza pod względem finansowym. 

- Tata zgromadził nas przy stole i zapytał: "Dzieci, czy chcecie, żeby odtąd mamusia była w domu?". Chcieliśmy. Mama zrezygnowała z pracy zawodowej, aby zająć się domem, a wkrótce zostaliśmy sami. Pamiętam taką sytuację, gdy mama rozpłakała się w sklepie na widok pomarańczy, bo nie było nas na nie stać - wyznała Anna Lewandowska w rozmowie z "Twoim Stylem".

Zobacz również: Anna Lewandowska na uroczystej kolacji ze swoim teamem. Zaliczyła wpadkę

Żona napastnika FC Barcelony zaznaczyła, że przez odejście ojca musiała dojrzeć szybciej niż rówieśnicy. Bardzo zależało jej na odciążeniu mamy, która z całych sił próbowała zapewnić rodzinie godziwe warunki życia. 

Zobacz również: Anna Lewandowska pochwaliła się nową fotką. Kibice nie wytrzymali

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert i Anna Lewandowscy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy