Dziewczyna Arkadiusza Milika chwali się imponującą formą. Ale ciało!

Agata Sieramska, modelka i trenerka fitness, a prywatnie także partnerka piłkarza Arkadiusza Milika pochwaliła się fankom zdjęciem w bikini i zaprosiła ich do wspólnych treningów. Chętnych na pewno nie zabraknie, bo perfekcyjna figura modelki to najlepsza motywacja do ćwiczeń!

Agata Sieramska może się pochwalić idealną sylwetką
Agata Sieramska może się pochwalić idealną sylwetką Adam Jankowski/REPORTERReporter

Agata Sieramska jest modelką, influencerką oraz trenerką fitness. Przez lata działalności w mediach społecznościowych zdobyła rzeszę obserwatorów, a dziś jej profil na Instagramie śledzi już ponad 161 tys. osób.

Sieramska i Milik spotykają się od 2021 roku. Gdy się poznali, ona była po długoletnim związku z raperem W.E.N.A, a piłkarz zakończył relację z modelką Jessicą Ziółek. 

Modelka i piłkarz coraz częściej wrzucają na Instagrama fotki i filmiki ze wspólnych treningów, zachęcając fanów do ruchu. Ich perfekcyjne sylwetki są dla nich bez wątpienia najlepszą motywacją!

Agata Sieramska pochwaliła się fotką w bikini. Ale forma!

Agata Sieramska wrzuciła właśnie na Instagrama motywacyjny post i zachęciła fanki do wspólnego, sportowego wyzwania:

Żadne „nowy rok, nowa ja”… nowy rok, stara, najlepsza ja, czyli po prostu tyczki wracają do roboty. Wygrzebałam motywacyjne zdjęcie z wakacji, żeby dobrze zapowiedziało nasze noworoczne WYZWANIE. Czego możecie się spodziewać? #shaperchallenge, czyli 30 dni pracy nad całym ciałem, zdrowiem i dobrym samopoczuciem, start 11.01, meta 9.02

- napisała.

Partnerka Arkadiusza Malika zapowiedziała także trzy treningi live w tygodniu: full body cardio, lower body, upper body, w różnych formach oraz bonusowe zadania domowe. Dodała także, że to wyzwanie dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania.

Do postu Sieramska dołączyła swoją fotkę w bikini, by dodatkowo zmotywować fanki do ćwiczeń.

Forma trenerki faktycznie robi wrażenie, prawda?

Zobacz również:

Michał Szczygieł wyznał, czego nie akceptuje.Zdanowicz pomiędzy wersamiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas