Reklama

Reklama

Dzwony - "must have" tego sezonu znanej prezenterki

Dzwony powracają do łask miłośniczek mody śledzących najnowsze trendy. Jedną z nich okazała się być znana prezenterka. - Marzę o dzwonach, o takich strasznie długich, za długich, bardzo rozszerzonych - mówi Katarzyna Burzyńska -Sychowicz

Katarzyna Burzyńska-Sychowicz, na pytanie o to, czego w tym sezonie nie może zabraknąć w jej szafie zdecydowanie odpowiedziała, że spodni dzwonów.  - Marzę o dzwonach, o takich strasznie długich, za długich, bardzo rozszerzonych, najchętniej w kwiaty, takich hippisowskich. Pamiętam, że nosiłam takie w czasach liceum, to był taki 'hippie-indian style - wspomina znana prezenterka.

Reklama

Burzyńska-Sychowicz przyznaje, że wówczas, gdy dzwony były tak modne, miała ich kilka par, których niestety się pozbyła.  - Dzisiaj bardzo tego żałuję, bo by się przydały, bo moda powraca" - tłumaczy prezenterka i dodaje, że choć nowych jeszcze nie ma to na nie "poluje". "Już zaczęłam intensywne poszukiwania, bo chcę mieć, co najmniej dwie pary - kwituje prezenterka.

Przypomnijmy, że spodnie dzwony po raz pierwszy ukazały się w latach siedemdziesiątych, kiedy były prawdziwym hitem modowym. Następnie znikały z "ulic", by znowu na nie powracać w wielkim stylu. Obecnie noszą je takie gwiazdy jak Victoria Beckham, Miranda Kerr czy Claudia Schiffer.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje