Reklama

Reklama

Ed Sheeran zarabia 63 tys. funtów za koncert

Gwiazda zarabia miliony podczas swojej 17-miesięcznej trasy koncertowej i po zagraniu połowy z zaplanowanej liczby koncertów ma już na swoim koncie 6.2 miliona funtów. Wydatki opiewają jednak na sumę 4.4 milionów, co pozostawia firmę Eda z zyskiem 2.2 miliona funtów.

Na swoim koncie Ed ma również dochody z innej działalności, ze sprzedaży płyt i gadżetów, które opiewają na sumę 3.4 miliona funtów, jak donosi gazeta "Daily Mirror".

Gwiazda zarobi jeszcze więcej dodatkowych pieniędzy ze sprzedaży koncertowego filmu "Jumpers For Goalposts", który został nagrany, podczas koncertu na Wembley Stadium w Londynie dla 270 000 osób.

Ed planuje niedługo usunąć się z blasku fleszy, aby móc skorzystać ze swoich zarobków.

- Wystawię znak przed domem: Jestem z rodziną i przyjaciółmi - jeśli mnie kochasz, pozwolisz mi zniknąć na kilka miesięcy i zobaczymy się niedługo. Myślę, że moja przerwa będzie polegała przede wszystkim na nie używaniu telefonu, maila czy mediów społecznościowych.

- Ciągle wiszę na telefonie, piszę wiadomości, odpisuję na maile, używam Twittera, Snapchata, czy Facebooka.

- Chciałbym po prostu nie musieć tego robić, pożyć normalnym życiem, posłuchać muzyki, podróżować, odbywać normalne rozmowy z ludźmi. Mam teraz napięty grafik, ale kiedy nadejdzie 12 grudnia - znikam.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje