Edyta Górniak ma nowego chłopaka?

Edyta Górniak nie ma szczęścia w miłości. Piosenkarka była zaręczona z Dariuszem Kordkiem. Potem spotykała się m.in. z Robertem Kozyrą, Piotrem Kraśką czy Piotrem Gembarowskim.

Edyta Górniak
Edyta GórniakTricolorsEast News

W 2005 roku wyszła za Dariusza Krupę, z którym ma syna Allana. Niestety, pięć lat później para rozwiodła się, a w 2017 roku Krupa został skazany na 6 lat pozbawienia wolności za spowodowanie śmiertelnego wypadku po zażyciu kokainy.

Piosenkarka związała się później z prawnikiem Piotrem Schrammem. Zakochani planowali nawet kupno domu w Tajlandii, ale miłość wygasła.

Natomiast rok temu Górniak spotykała się z młodym, amerykańskim aktorem - Williamem McKinneyem. Ich związek nie należał jednak do najdłuższych.

Wszystko wskazuje na to, że gwiazda znowu jest zakochana! Według gazety "Fakt" wybrankiem piosenkarki jest Mateusz Zalewski - 34-letni rajdowiec i właściciel hotelu.

Na razie Górniak nie potwierdziła oficjalnie związku, ale wymownie skomentowała najnowsze zdjęcie Mateusza. "Szczęście Moje ♥️❗️" - napisała na jego Instagramie.

Myślicie, że do siebie pasują?

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas