Reklama

Reklama

Edyta Górniak numer jeden za oceanem

Tego się można było spodziewać! Najbardziej oczekiwana premiera w polskim show-biznesie szturmem zdobyła za oceanem numer jeden: Edyta Górniak, Donatan i "Andromeda".

Zapowiadana od dawna piosenka Edyty Górniak z Donatanem w końcu ujrzała światło dzienne. Do singla "Andromeda" powstało zmysłowe wideo. I być może to zadecydowało, że piosenka zadebiutowała na liście Top 15 polonijnego Wietrznego radia w Chicago od razu na miejscu pierwszym.

Wspólny utwór Edyty Górniak i Donatana ukazał się w najpopularniejszych serwisach muzycznych. Fani wokalistki i trenerki pierwszej polskiej edycji "The Voice Kids" mogli podziwiać też na YouTube "gorące" wideo do piosenki. Podobnie jak na okładce singla, Edyta Górniak jako seksowna Indianka prezentuje się tam w pióropuszu i bez stanika...

Reklama

"Jesteśmy tak bardzo różnymi ludźmi, można nawet powiedzieć, że z różnych galaktyk i różni nas prawie wszystko. Mój Dziadek powtarzał, że aby zrobić coś nowego i ciekawego, trzeba poznać reguły, wiedzieć, co, do czego pasuje i zrobić dokładnie na odwrót. Tak powstała Andromeda" - napisał na swoim profilu Donatan.

autor: Zbigniew Krzyżanowski

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak | Donatan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy