Reklama

Reklama

Edyta Herbuś kokietuje swoich fanów

Najnowszy wpis popularnej tancerki może być sporym zaskoczeniem dla osób, które uważnie śledzą jej profil na Instagramie.

Gwiazda słynie bowiem z tego, że stale pisze o duchowości, rozwoju osobistym i innych wzniosłych sprawach. 

Tym razem opublikowała jednak zdjęcie, na którym siedzi na krześle z nogą założoną na nogę w pozie znanej ze słynnej sceny przesłuchania w "Nagim instynkcie". 

"Przełożyć, czy nie przełożyć...?" - pyta zalotnie swoich fanów. Jeszcze bardziej zalotnie odpowiada na komentarze napisane przez obserwujących ją mężczyzn.

Część osób uznała zdjęcie i wpis Herbuś za dowód na to, że przechodzi ona trudny moment w swoim życiu.

Reklama

"Kryzys wieku średniego?" - napisał pod zdjęciem aktorki jeden z fanów. 

"Ja raczej w rozkwicie niż w kryzysie, a u ciebie to nie wiem. Ale szału nie ma sądząc po reakcji. Zdrówka życzę! Niech witalność wraca!" - żachnęła się Herbuś. 

"Jak tak wygląda kryzys wieku średniego to ja chce aby on trwał wiecznie" - stwierdza inny obserwator. 

"Nie utożsamiam się z niczym co średnie, a i z kryzysem mi nie podłodze, ale wieczność... hm... brzmi bardzo interesująco" - aktorka odpowiada.

Większości komentatorów skupiło się jednak na odpowiedzi na pytanie "Przełożyć, czy nie przełożyć...?", które postawiła Herbuś w swoim poście.

"Przełożyć... wiadomo" - napisał jeden z mężczyzn. Herbuś zareagowała na jego komentarz kokieteryjnym "hihi", a wtedy on stwierdził: "a może po prostu je rozłożyć i tak zostawić". Na ten wpis tancerka zareagowała stwierdzeniem, że "tak to nuda".

Podobnie wyglądała dyskusja Herbuś z innym mężczyzną, który napisał: "Dawaj, przekładaj. Nie patrzę". "No jak nie patrzę? Patrzeć trzeba właśnie, bez tego nie ma zabawy" - odpisała mu aktorka.

Inny napisał krótko - "Rozłożyć". "Jak mawiała Scarlet w Przeminęło z wiatrem o tym pomyślę jutro" - odpowiedziała mu gwiazda.

"Wydaje mi się, że zbyt wczesna pora na takie zdjęcia rodem z Nagiego instynktu... Jedno jest pewne, Sharon niech czuje oddech konkurencji. Ps. Przełożyć" - napisał kolejny z fanów. 

"Namówiłeś mnie!" - stwierdziła Herbuś. 


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Herbuś

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy