Edyta Pazura przeżyła chwile grozy. Opisuje, co stało się na lotnisku

Edyta i Cezary Pazura w ostatnim czasie przebywają w Stanach Zjednoczonych. Jeszcze kilka dni temu byli w Los Angeles, a teraz relacjonują swój pobyt w Las Vegas. Okazuje się jednak, że nie obyło się bez niespodzianek. Celebrytka wyznała, że na lotnisku przeżyła chwile grozy i zastanawiała się, jak będzie wychowywać dzieci w pojedynkę.

Edyta i Cezary Pazura przeżyli chwile grozy na lotnisku
Edyta i Cezary Pazura przeżyli chwile grozy na lotniskuAndras SzilagyiMWMedia

Edyta i Cezary Pazura od 13 lat tworzą zgrane małżeństwo. Doczekali się wspólnie również trójki pociech: Amelii, Rity i Antoniego. Edyta Pazura chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami najdrobniejszymi szczegółami z jej życia prywatnego i zawodowego. Nie inaczej jest teraz, podczas jej podróży z Cezarym Pazurą do Stanów Zjednoczonych. Okazuje się, że nie obyło się bez mrożących krew w żyłach wpadek.

Wakacyjne chwile grozy Edyty i Cezarego Pazury

Zakochani postanowili wybrać się do Stanów Zjednoczonych. Edyta relacjonuje każdą chwilę z rodzinnego wyjazdu. Na początku wypoczywali w Los Angeles, a niedawno przenieśli się do Las Vegas. Okazuje się jednak, że nie obyło się bez komplikacji, które wyprowadziły z równowagi żonę Cezarego.

Edyta opisała sytuację, która przydarzyła się jej rodzinie na lotnisku w Los Angeles. Pies patrolujący wyczuł jakiś zapach w ich bagażu.

Pytacie jak wyprawa, czy wszystko u nas dobrze. Zaczęło się chwilą grozy już na lotnisku w Los Angeles. Gdy dostaliśmy walizki, podszedł do nas piesek patrolujący. Znajomi podejrzewali nas, my podejrzewaliśmy znajomych... Piesek usiadł przy walizce Czara, ja zaczęłam zastanawiać się, jak będę wychowywać dzieci w pojedynkę - zaczęła w swojej relacji. Pani ze straży granicznej sięgnęła do walizki Czara i... zabrała nam kabanosy
opisała sytuację Edyta Pazura

Trzeba przyznać, że początek tej historii rzeczywiście mrozi krew w żyłach, jednak jej finał jest całkiem zabawny.

A czy wy też bylibyście zestresowani taką sytuacją?

Sierpniowe owoce i zioła. Zdrowie w pełni lataInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas