Reklama

Reklama

Edyta Pazura w stylizacji na Komunię córki

Edyta i Cezary Pauzrowie lada moment powitają na świecie trzeciego potomka. Para ma już córkę Amelię (ur. 2009) i syna Antoniego Józefa (ur. 2012).

Edyta jest trzecią żoną aktora. Są małżeństwem od 2009 roku i z powodzeniem łączą życie rodzinne z zawodowym. Pazurów możemy oglądać na branżowych imprezach i w kampaniach reklamowych (np. ubrań).

Przy okazji trzeciej ciąży Edyta zdecydowała się założyć portal parentingowy, na którym dzieli się z czytelnikami swoim doświadczeniem.

Choć brzuch Pazury jest już naprawdę duży, nie może pozwolić sobie na rezygnację z obowiązków związanych z wychowywaniem dwójki starszych dzieci.

Ostatnio na Instagramie poinformowała fanów, że jej najstarsza córka wkrótce pójdzie do I Komunii Świętej. Z tej okazji zapracowana mama napisała tekst na bloga i wybrała kreację, w której zaprezentuje się podczas uroczystości.

Reklama

Na zdjęciu widzimy Edytę w błękitnym zestawie, składającym się z prostych spodni i eleganckiej bluzki. Za projekt odpowiedzialna jest Viola Piekut.

Niestety, stylizacja nie wszystkim przypadła do gustu. "Kitel lekarski trochę" czy "W pierwszej chwili myślałam, że to koszula do porodu" - mogliśmy przeczytać pod postem.

Zgadzacie się z nimi?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Edyta Pazura

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje