Reklama

Reklama

Ellie Goulding jest zadowolona ze swojej figury

Twórczyni hitu "On My Mind" twierdzi, że nie trenuje, aby wyglądać bardzo szczupło, ale po to, żeby być w lepszej kondycji.

- Jeśli nabieranie siły oznacza jednocześnie chudnięcie, to niech tak będzie, ale przede wszystkim zależy mi na sile - wyjaśniła.

- Jestem zadowolona ze swojej figury. Nigdy nie chciałam być bardzo szczupła. To nie w moim stylu.

28-letnia piosenkarka przyznała, że czasem trudno jest znaleźć chwilę na ćwiczenia podczas trasy koncertowej oraz wyznała, że woli intensywne i regularne ćwiczenia, które pozwalają jej się skupiać na treningu.

W rozmowie z magazynem "Shape" powiedziała:  - Gdy nie jestem w trasie koncertowej, kilka razy w tygodniu przychodzi do mnie mój trener i idziemy pobiegać, a następnie robimy trening z podnoszeniem ciężarów.

- Lubię to, ponieważ połowę zajęć biegam, a połowę ćwiczę z ciężarami i wykonuję ćwiczenia na podłodze. To dobrze ćwiczy wytrzymałość i sprawia, że jestem bardzo skoncentrowana na treningu.

- Tak intensywne treningi są niezmiernie trudne. Gdy kończę ćwiczenia, czuję się, jakby coś wielkiego przydarzyło się mojemu ciału i jestem wykończona. Jednak ze wszystkich treningów taki rodzaj najbardziej mi odpowiada.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje