Reklama

Reklama

Elsa Hosk jest w ciąży!

Elsa Hosk to jedna z najpiękniejszych i najbardziej znanych modelek Victoria's Secret. Szwedka pojawia się regularnie na okładkach najważniejszych magazynów modowych, ma również na koncie współpracę z takimi markami jak Avon czy Guess.

Piękna modelka nie narzeka na brak zainteresowania ze strony mężczyzn, jednak jej serce jest już zajęte. Elsa od pięciu lat związana jest z Tomem Daly, współzałożycielem firmy District Vision. Para bardzo dba o swoją prywatność, rzadko pojawiają się razem i nie afiszują ze swoim uczuciem. Jak się okazało, udało się im utrzymać w tajemnicy również ciążę Elsy. 

Dziś na Instagramie modelki pojawił się zaskakujący post. Elsa wrzuciła swoje zdjęcia w dość już zaawansowanej ciąży i dołączyła do nich wzruszający wpis:

- Trzymam tego aniołka w moim brzuchu, w sekrecie już od jakiegoś czasu. Jestem podekscytowana i szczęśliwa i zaczynam nowy rozdział życia z mężczyzną z moich snów - napisała. 

Fani modelki zasypali ją gratulacjami, wsparcie i miłość przesłały również jej słynne koleżanki - Irina Shayk, Emily Ratajkowski, Romee Strijd i... Maffashion. Gratulujemy! 

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama