Reklama

​Elton John zrezygnował z udziału w ceremonii upamiętniającej księżną Dianę

19 października książę William poprowadzi w Pałacu Kensington uroczystość ku czci swojej zmarłej tragicznie w 1997 roku mamy. Za życia Lady Di przyjaźniła się z Eltonem Johnem, dlatego zaproszono go na tę ceremonię. Muzyk zapowiedział jednak, że nie przybędzie do Pałacu Kensington.

Miesiąc temu Elton John odwołał swoje nadchodzące koncerty w ramach trasy Farewell Yellow Brick Road, tłumacząc się kontuzją biodra po upadku "na twardą powierzchnię" podczas wakacji. Wyjaśnił wtedy, że lekarze zalecają mu "jak najszybszą operację". Jak teraz donosi "The Sun", operacja stawu biodrowego odbyła się na początku października i 74-letni gwiazdor pop jest "na najlepszej drodze do wyzdrowienia", ale jego rekonwalescencja przebiega bardzo powoli.

Właśnie z powodu tych problemów zdrowotnych Elton zrezygnował z przybycia do Pałacu Kensington, o czym rzekomo uprzedził rodzinę królewską, wysyłając jej przeprosiny.

Reklama

Ceremonia, na którą zaproszono jedynie 100 gości, początkowo miało odbyć się w lipcu gdy odsłonięto pomnik Lady Di, ale zostało przełożone ze względu na obostrzenia związane z Covid-19. Według wcześniejszych doniesień, w nadchodzącym wydarzeniu nie wezmą udziału także książę Harry i Meghan Markle.

***

Zobacz również:

Królowa Elżbieta jest gotowa na najgorsze. Wszystko przygotowane! 

Księżna Charlene coraz szczuplejsza. Jest gorzej z jej zdrowiem?

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Elton John | brytyjska rodzina królewska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy