Reklama

Księżna Charlene coraz szczuplejsza. Jest gorzej z jej zdrowiem?

Księżna Charlene wciąż niezmiennie od miesięcy przebywa w RPA, gdzie zajmuje się działalnością na rzecz nosorożców. Podczas tej długotrwałej wizyty żona księcia Alberta zachorowała i najpewniej to choroba tak osłabiła jej organizm. Księżna jeszcze tak szczupła nie była nigdy.

Co się dzieje z księżną Charlene?

 Księżna Charlene wciąż przebywa w Afryce, gdzie zdaniem niektórych, znalazła w końcu spokój i uciekła od męża. 

Oczywiście zarówno księżna, jak i jej mąż - książę Albert - zaprzeczają tym doniesieniom, ale długa nieobecność księżnej w Monako nie wygląda dobrze. 

Dodatkowo media od miesięcy rozgrzewają wieści na temat stanu zdrowia księżnej, która podczas swojego pobytu w RPA nabawiła się poważnej choroby górnych dróg oddechowych. 

Jak zapewniają niektóre media i sama rodzina królewska, księżna czuje się lepiej i wróciła już do pełnej sprawności, ale patrząc na jej nowe zdjęcia, trudno w to uwierzyć. 

Charlene zawsze była szczupła, a wszystko za sprawą sportów jakie od zawsze uprawia. Jednak na najnowszym zdjęciu, do którego pozuje w czarnym golfie, wygląda na zmęczoną i wychudzoną. 

Czy fani i poddani mają się o co martwić? Księżna zapewnia, że wszystko jest dobrze, ale oczywistym jest, że nie może ujawnić wszystkiego. 

Reklama

***
Zobacz również: 

Księżna Kate w czwartej ciąży?! Sensacyjne wieści płyną z Wysp! A jednak!

Księżna Mary, czyli kopia Kate Middleton?INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Księżna Charlene | Charlene Grimaldi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy