Emilia Komarnicka-Klynstra na zdjęciu z synami. Wzruszające wyznanie!

Emilia Komarnicka-Klynstra za pośrednictwem Instagrama chętnie pokazuje rodzinne zdjęcia. Nie brakuje ujęć z mężem oraz rodzicami. Aktorka opublikowała zdjęcie z synami, którego opis wzrusza do łez.

Emilia Komarnicka-Klynstra opublikowała urocze zdjęcie z synami
Emilia Komarnicka-Klynstra opublikowała urocze zdjęcie z synamiPodlewskiAKPA

Emilia Komarnicka-Klynstra na zdjęciu z synami

Emilia Komarnicka-Klynstra największą popularność zdobyła dzięki roli Agaty Woźnickiej w "Na dobre i na złe". To właśnie na planie tego serialu aktorka poznała swojego przyszłego męża.

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra-Komarnicki wzięli ślub w 2017 roku.

W maju 2018 roku na świecie powitali pierwszego syna - Kosmę, a w grudniu 2020 roku urodził się drugi syn aktorskiej pary -Tymoteusz.

Kosma i Teo codziennie przypominają mi o uważności, prawdziwym byciu i umiejętności cieszenia się tym, co jest. Momentów zmęczenia jest pewnie podobnie dużo, ile radości, ale nie daje się tej fizyczności. Po pierwsze uświadomiłam sobie, że „zmęczenie” i „mama małych dzieci” to synonim.

Emilia Komarnicka-Klynstra jest aktywna w mediach społecznościowych i stara się regularnie publikować posty. Tym razem postanowiła dodać zdjęcie z synami. To właśnie jego opis wzbudził największe zainteresowanie.

Aktorka opublikowała fragment rozmowy z najstarszym synem, który rozpoczął od zapytania, czy aktorka jest od niego starsza. Emilia Komarnicka-Klynstra wyznała, że tylko potwierdziła, po czym niespodziewanie usłyszała te wzruszające słowa. 

I Mamo, ja Cię tak bardzo, bardzo kocham…

Aktorka stwierdziła, że w tym przypadku komentarz jest zbędny, a słysząc te słowa, poczuła, że jej siły wróciły od razu.

Aktorka za pośrednictwem mediów społecznościowych dzieli się swoimi przemyśleniami dotyczącymi m.in. małżeństwa oraz macierzyństwa. Często opowiada o tym, jak ważne jest spędzanie czasu z rodziną.

Od kiedy mamy Dzieci, dbamy o strukturę naszej rzeczywistości. Oczywiście nasze zawody są nieregularne, więc zdarza nam się pracować wieczorem, lub w sobotę, ale o niedzielę dbamy i pilnujemy jej uparcie.

Czytaj więcej:

„Ewa gotuje”: Zupa pieprzowa na soczewicyPolsat
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas