Emily Ratajkowski pręży się na Instagramie

Mimo, że do lata zostało jeszcze trochę czasu, Emily Ratajkowski już wskoczyła w strój kąpielowy. Efektami pochwaliła się na Instagramie.

Emily Ratajkowski jest bardzo aktywna na Instagramie
Emily Ratajkowski jest bardzo aktywna na Instagramieface to face/FaceToFace/REPORTERReporter

Emily Ratajkowski to jedna z modelek, która w ostatnich lata przebojem wdarła się do świata show-biznesu. Niespełna trzydziestoletnia dziewczyna o polskich korzeniach regularnie pojawia się na sesjach w prestiżowych magazynach, a na Instagramie obserwuje ją 26 milionów internautów. To właśnie tam Emily regularnie komunikuje się z fanami, dzieląc się z nimi scenkami ze swojego prywatnego życia.  Najczęściej widzimy na nich jak spaceruje z psem, przegląda się w lustrze lub chwali się zgrabną figurą, ubrana w kostium kąpielowy.

Ostatnio tych roznegliżowanych zdjęć na jej profilu pojawiło się dość sporo. Czy to wynik nudy w czasie kwarantanny? Może tak, a może za tego rodzaju odważnymi zdjęciami kryje się głębszy przekaz? Emily wywołała ostatnio małą internetową awanturę, biorąc w obronę Billie Eilish, piosenkarkę krytykowaną za zdjęcia w bikini. "Kolejny przykład tego, że kobiety nie mogą wygrać. Jakkolwiek się prezentują: Czy zakryte, czy w seksownym ubraniu, zawsze będą krytykowane"  - napisała Emily na Twitterze. "Dopóki patriarchat nie upadnie, kobiety nie będą miały pełni praw. Jednak póki to nie nastąpi, przynajmniej ubierajcie się jak chcecie" - dodała.

Jak widać, u Emily słowa idą w parze z czynami.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas