Reklama

Reklama

Emily Ratajkowski skrytykowana! Poszło o dziecko!

Emily Ratajkowski początkiem marca 2021 roku urodziła swoje pierwsze dziecko. Od tego momentu świeżo upieczona mama chwali się swoim maleństwem w mediach społecznościowych. Przy okazji publikacji jednego zdjęcia w komentarzach zawrzało. Wszystko z powodu tego, jak Emily trzyma swoje dziecko.

Emily Ratajkowski zyskała popularność dzięki występowi w teledysku "Blurred Lines" Robina Thicke. Od tej chwili cieszy się sympatią fanów na całym świecie. 

Niedawno, bo w marcu 2021 roku, została pierwszy raz mamą, a jej ciąża była sporym zaskoczeniem w show-biznesie. 

Gwiazda urodziła chłopca o imionach Sylvester Apollo Bear i ostatnio podzieliła się zdjęciem, na którym trzyma swoje dziecko - dość niedbale - w ramionach. 

Główka chłopca opadała na jeden bok, co może być niezwykle szkodliwe dla zdrowia dziecka. Prawidłowe trzymanie noworodka czy niemowlaka jest kluczowe dla prawidłowego rozwoju jego kręgosłupa. 

Reklama

Możliwe, że modelka trzymała syna w takiej pozycji tylko przez chwilę, ale nawet i to nie powinno mieć miejsca. W komentarzach zawrzało, a internauci zarzucali jej brak umiejętności opiekowania się własnym dzieckiem. 

Dlatego gwiazda wyłączyła szybko możliwość komentowania tego zdjęcia i nie wdawała się w dyskusję z fanami.  

***

Zobacz również:

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Emily Ratajkowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje