Reklama

Reklama

Emma Corrin - mało znana aktorka w roli Diany

Spekulacje, kto wcieli się w rolę księżnej Diany w serialu Netflixa "The Crown" zostały już ucięte. Peter Morgan, reżyser serii ujawnił tajniki obsady: Dianą ma zostać Emma Corrin. Mało znana aktorka wcieli się w rolę Lady Di już na początku czwartej części serialu.

Jej aura natychmiast zafascynowała Petera Morgana. Blondynka, o różowej cerze i przenikliwych niebieskich oczach, i takim samym wzroście, co Diana (173 cm). 23-letnia Brytyjka Emma Corrin uwiodła twórcę serii "The Crown". To ona została wybrana do roli Lady Diany w czwartym sezonie serialu. Zobaczymy ją nie tak szybko, gdyż sezon 3. ukaże się pod koniec 2019 r.

Reklama

Peter Morgan jest pełen uznania dla swojej nowej protegowanej: 

- Emma to surowy talent, który od razu nas urzekł, gdy przyszła do nas, by wcielić się w rolę Diany Spencer - powiedział reżyser w oświadczeniu - Ona nie tylko ma niewinność i piękno młodej Diany, ale także, pod dostatkiem, wszechstronności i złożoności, aby wcielić się w niezwykłą kobietę, która od bycia nieznaną stała się najbardziej kultową kobietą swojego pokolenia. 

Emma Corrin, nieznana dotąd ogółowi społeczeństwa, ma już wszystko, by podbić świat, wydaje się zatem sugerować reżyser.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje