Reklama

Reklama

Eva Longoria chciałaby mieć dzieci

41-letnia aktorka pięć miesięcy temu poślubiła swoją "bratnią duszę" José 'Pepe' Bastóna.

41-letnia aktorka pięć miesięcy temu poślubiła swoją "bratnią duszę" José 'Pepe' Bastóna podczas romantycznej ceremonii w Meksyku. Para chciałaby w przyszłości założyć rodzinę, jednak nie zamierza nic przyspieszać i chce zostawić wszystko w rękach natury.

Podczas rozmowy z "Ocean Drive Magazine" aktorka powiedziała:

- Jeśli to się stanie, to się stanie. Jeśli mam zostać matką, to będzie to dla mnie błogosławieństwem.

Zanim Eva poznała 48-letniego przystojniaka, gwiazda serialu "Gotowe na wszystko" była żoną Tylera Christophera w latach 2002-2004 oraz Tony'ego Parkera od 2007 do 2010 roku. Po dwóch nieudanych małżeństwach aktorka przysięgała sobie, że już nigdy nie stanie na ślubnym kobiercu.

Powiedziała:

Reklama

- Gdy poznałam Pepe, to powiedziałam mu, że nie zamierzam ponownie wychodzić za mąż. On odpowiedział: Świetnie, ja również. I proszę bardzo - jesteśmy już po ślubie!

- Pepe i ja jesteśmy bratnimi duszami. Nie wiem jak to wyjaśnić - jesteśmy jak dwie różne strony monety.

Mimo nieudanych związków piękna brunetka twierdzi, że nie żałuje dwóch poprzednich małżeństw, ponieważ dzięki nim jest teraz tym w miejscu, w którym jest.

Wyznała:

- Myślę, że każdy związek jest drogą, która prowadzi cię do miejsca, w którym jesteś obecnie. Każdy zły zakręt doprowadził cię do tego momentu, więc być może nie był taki zły. Nie chciałabym niczego zmieniać.

Eva i Pepe nie tylko cieszą się małżeństwem i starają się pogodzić swoje napięte grafiki, ale również remontują swój nowy dom w Hollywood.


Eva powiedziała:

 - Mamy teraz dużo pracy. Obecnie mieszkamy z Meksyku, ale ja cały czas podróżuję do Los Angeles.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy