Reklama

Reklama

Eva Longoria: Mam obsesję na punkcie Eda Sheerana

42-letnia aktorka jest wielką fanką brytyjskiego piosenkarza i wyjawiła dlaczego jego hit 'Thinking Out Loud' ma specjalne miejsce w jej sercu, tak samo jak jej męża Jose Bastona.

"Mam obsesję, ponieważ kiedy mój mąż mi się oświadczył, nagrał wszystko i to nagranie ma podkład muzyczny właśnie 'Thinking Out Loud'.


"Kiedy on śpiewa: 'Kochanie będę cię kochał, aż będziemy mieli 70 lat... może właśnie znaleźliśmy miłość...' To moja totalna obsesja."

Eva jest znana ze swojej roli w serialu 'Gotowe na Wszystko', ale piękna brunetka wyznała, że chciałaby spróbować swoich sił w reality sho w niedalekiej przyszłości.

W rozmowie z Radio Times powiedziała: "Chciałabym wziąć udział w jednym z tych przygodowych show, kiedy jest się w dziczy i stara się przeżyć.

"Nie jestem fanką węży i pająków, ale dorastałam na farmie, więc jestem przyzwyczajona do natury."

To wyznanie pojawiło się niedługo po tym, jak Eva przyznała, iż nie "wykorzystuje w pełni swojego potencjału", jako aktorka.

Hollywoodzka gwiazda uważa, że jest dobrym szefem, ponieważ kobiety "są najlepsze na świecie w rozwiązywaniu problemów".

Wyjaśniła: "Wiedziałam, będąc na planie, że nie wykorzystywałam w pełni swojego potencjału, jako człowiek, ponieważ uwielbiam wydawać ludziom polecenia - jestem w tym naprawdę dobra.

"I mówię to z pewnością, nie arogancją. Jestem naprawdę dobrym szefem, ponieważ jestem kobietą, a w byciu szefem chodzi o rozwiązywanie problemów, a wydaje mi się, że kobiety są w tym najlepsze na świecie."

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje