Reklama

Reklama

Eva Mendes i Ryan Gosling szykują pokój dla dziecka?

Niedawno tabloidy podały informację, że Eva Mendes spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Do porodu nie zostało wiele czasu, więc para już szykuje się na powitanie maleństwa. Jak donosi Daily Mail, Mendes już przygotowuje pokój dla noworodka.

Eva Mendes i Ryan Gosling przez siedem miesięcy ukrywali fakt, że spodziewają się dziecka. Od czasu, gdy kilka tygodni temu nowina przedostała się do mediów, tabloidy prześcigają się w publikowaniu kolejnych rewelacji na temat ciąży aktorki. Daily Mail donosi, że para ma już szykować pokoik dla nowego członka rodziny.

W ubiegły weekend przez domem Evy i Ryana zaparkowała ciężarówka, należąca do firmy zajmującej się przeprowadzkami. Z relacji dziennikarzy tabloidu wynika, że do samochodu zapakowano stół, krzesła i kilka innych mebli. Dziennikarze gazety spekulują, że para aktorów ma w ten sposób przygotowywać miejsce na przyszły pokoik dla malucha.

Reklama

Jest jeszcze jeden prawdopodobny powód skorzystania z usług firmy transportowej. Jak donosi Daily Mail, para ma być obecnie w trakcie poszukiwania nowego domu, w którym mogliby stworzyć idealne warunki do wychowania swojej pociechy. Czyżby już rozpoczynali przeprowadzkę?

Informacja o ciąży była zaskoczeniem nie tylko dla fanów, ale też dla samych przyszłych rodziców. Zagraniczne serwisy informują, że dziecko nie było planowane, a dodatkowo pojawiło się gdy związek Mendes i Goslinga przezywał kryzys. Wcześniej Ryan wielokrotnie podkreślał, że nie czuję się jeszcze gotowy do roli ojca. "Kiedyś chciałbym mieć dziecko. Jednak na razie rodzie filmy, a nie dzieci" - mówił w jednym z wywiadów.

Jednak zaskoczenie szybko zostało zastąpione przez radość "Są niezwykle podekscytowani faktem, że będą mieli dziecko. Eva czuje się świetnie"! - powiedział anonimowy informator w rozmowie z dziennikarzami Daily Mail.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje