Reklama

Reklama

Eva Mendes nie spieszy się z powrotem do formy sprzed ciąży

42-letnia aktorka cztery miesiące temu urodziła drugą córkę Amadę.

42-letnia aktorka cztery miesiące temu urodziła drugą córkę Amadę, której ojcem jest partner Evy - Ryan Gosling. Obecnie gwiazda skupia się jedynie na opiece nad Amadą i Esmeraldą (2 l.).

Aktorka nie spieszy się z powrotem do dawnej figury i nie będzie rozpaczać, jeśli nigdy nie uda jej się odzyskać formy sprzed ciąży.

W rozmowie z "Extra" powiedziała:

 - Nie nakładam na siebie zbyt dużej presji. Staram się zdrowo odżywiać, ale niedawno urodziłam, więc mówię sobie: Nie muszę teraz wciskać się w moje dżinsy. Nawet jeśli nigdy nie założę już moich starych dżinsów, to nic się nie stanie i świat się nie zawali.

Eva jest teraz bardzo szczęśliwa i twierdzi, że córki w niesamowity sposób ubogaciły jej życie.

Wyznała:

Reklama

- One są małymi aniołkami. Młodsza córka ma dopiero cztery miesiące, ale jest niesamowita. To wspaniałe. Teraz cieszę się macierzyństwem.

Gwiazda filmu "Szybcy i wściekli 5" zaprojektowała własną linię ubrań dla New York and Company, która została zaprezentowana w Academy Mansion w ramach Nowojorskiego Tygodnia Mody.

Eva wyznała, że jej inspiracją była "nowoczesna kobieta, która nosi kapelusze".

Powiedziała:

 - Inspiracją było dla mnie to, co robię na o dzień - związuję włosy i staram się nadać stylizacji mój własny charakter i włączyć w nią coś, co uwielbiam.

Gwiazda wyznała, że uwielbia związywać włosy:

 - Jesienią, zimą czy wiosną jest to bardzo proste rozwiązanie, gdy twoje włosy się nie układają.

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy