Reklama

Reklama

Eve Gale z siostrą pokazały się w seksownej bieliźnie. Zrobiło się gorąco!

Eve Gale i Jessica Gale, gorące siostry, które brały udział w brytyjskiej wersji programu "Love Island", wciąż regularnie podnoszą temperaturę w swoich mediach społecznościowych. Gwiazdy ostatnio opublikowały nagranie, gdzie pozują w samej, seksownej bieliźnie, pokazując swoje wyjątkowe zgrabne ciała.

Eve Gale i Jessica Gale wciąż cieszą się popularnością

23-letnie gwiazdy "Love Island" Eve i Jess Gale, które podbiły serca widzów, wciąż zachwycają swoich fanów. Piękne Eve i Jess, chociaż odpadły niezwykle szybko z show, zdobyły sympatię telewidzów. Dziś rozgrzewają ich zdjęciami w swoich mediach społecznościowych. 

 Niesłabnąca popularność tylko zachęca siostry, by rozwijały swoje biznesy i wciąż były obecne w przestrzeni medialnej. Obecnie Eve Gale obserwuje blisko 800 tysięcy internautów, a jej siostrę Jessice Gale - prawie milion. 

Nie tylko to świadczy o tym, że ich obecność jest pożądana przez fanów. Propozycje współprac od rozmaitych firm, a także prowadzenie ich własnej, dobrze prosperującej działalności, świadczy o tym, że siostry radzą sobie doskonale i dobrze wykorzystały swoją szansę na zaistnienie w programie "Love Island". 

Reklama

Zdjęcia bliźniaczek zwalają fanów z nóg

To właśnie ostatnio publikując najnowsze ujęcia w niezwykle seksownych kompletach bielizny, które odkryły i podkreśliły wszelkie atuty bliźniaczek. 

Siostry mogą pochwalić się zgrabnymi sylwetkami i kobiecymi krągłościami, a całości dopełniają piękne twarze i anielskie blond włosy. Trzeba przyznać, że od bliźniaczek trudno oderwać wzrok! 

To właśnie niezwykła uroda, piękne ciała i podobieństwo, przyniosło siostrom wielką popularność. Fani widząc nowe zdjęcia, czy nagrania, które bliźniaczki publikują w swoich mediach społecznościowych, nie kryją zachwytu.

Zawsze szczodrze chwalą ich wygląd i pracę w komentarzach i tak było tym razem, gdy siostry wystąpiły w bieliźnie, dosłownie zwalając z nóg internautów. 

 


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: eve gale | Jessica Gale | Love Island

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy