Reklama

Reklama

Ewa Chodakowska przeprasza fanów

We wtorek 14 stycznia trenerka wystąpiła rano na żywo na swoim profilu na Instagramie. W nagraniu odniosła się do niedawnej awarii Facebooka, w wyniku której okazało się, że wiele gwiazd zleca prowadzenie swoich kont w mediach społecznościowych agencjom PR.

Chodakowska zapewniła, że ona nie korzysta takich usług i wszystko robi sama. Z tego powodu od 10 lat nie miała ani jednego dnia wolnego.

Kilkugodzinna awaria Facebooka, do której odniosła się Chodakowska, miała miejsce na początku stycznia. Błąd zauważyli sami internauci. Po kliknięciu w edycję posta, mieli możliwość sprawdzenia, kto dokonał wpisu. W ten sposób ujawniono, że wiele znanych osób nie prowadzi swoich kont osobiście, choć sugerują to ich wpisy. Fani niektórych gwiazd poczuli się urażeni.

Reklama

Choć Chodakowskiej akurat nie wytknięto tego, że korzysta z pomocy profesjonalnych agencji, ta postanowiła przeprosić. - Jestem ci winna przeprosiny. Wiele razy byłam sfrustrowana, że zarzuca mi się, że to nie ja prowadzę swoje social media, że to niemożliwe, abym tyle godzin dziennie poświęcała na prowadzenie swoich profili społecznościowych. Byłam sfrustrowana, bo byłam nazywana kłamczuchą - powiedziała.

Dowiedz się więcej na temat: Ewa Chodakowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje