Reklama

Reklama

Ewa Farna - straciła głowę?

Nowe plany na przyszłość, nowa płyta i nowa miłość. W życiu Ewy zaszło wiele zmian... My odkryliśmy, kim jest jej nowy chłopak!

Wróciła do byłego? Cieszy się wolnością singielki? - medialne spekulacje na temat Ewy Farnej (20) właśnie straciły na aktualności. W życiu piosenkarki pojawił się przystojny muzyk! Spotkaliśmy ich na spacerze. Szczęśliwi żartowali, przytulali się i całowali.

Nie mieliśmy wątpliwości: to musi być pierwsze zauroczenie! Jeszcze latem, podczas wywiadu dla SHOW, Ewa mówiła, że jest singielką i deklarowała, że bardzo chciałaby się zakochać. Skarżyła się, że brakuje jej czasu na życie prywatne.

Była w ciągłych rozjazdach: w Polsce studiowała prawo, w Czechach nagrywała płytę i była jurorką "SuperStar". Kiedy niedawno przyjechała do Polski, by promować album "(W)Inna?" umówiliśmy się z nią na rozmowę.

Reklama

I oczywiście nie mogliśmy nie zadać tych najważniejszych pytań: "Czy coś zmieniło się w twoim życiu prywatnym? Czy w końcu udało ci się zakochać?". Na jej twarzy natychmiast pojawił się promienny uśmiech.

"Nie chcę budować na takich wyznaniach promocji mojego nowego krążka. Miałam jednego, drugiego faceta, dwa lata przerwy, a teraz powiem tylko tyle, że... jestem szczęśliwa", usłyszeliśmy. "Czech czy Polak? W którym kraju znalazłaś szczęście?", nie dawaliśmy za wygraną.

"Moje szczęście jest wszędzie ze mną, gdzie go tylko zabiorę", powiedziała i pokazała ręką na swoje serce i na telefon komórkowy, który leżał na stoliku obok. "Żaden Zagrobelny, czy Karpiel-Bułecka. Skandalu więc nie będzie", żartowała.

SHOW postanowił to sprawdzić. Sięgnęliśmy po nowy krążek Ewy. W dodanej do niego książeczce artystka dziękuje tajemniczemu "Memu". Napisała: "Dzięki temu, że znalazłeś mnie, ja znalazłam czas dla siebie. I poznaję smak życia. A z tobą świetnie smakuje".

Ustaliliśmy, że długowłosy brunet, z którym spacerowała Ewa, to chłopak z jej zespołu, czeski gitarzysta Martin Chobot (24). Czy przy nim Ewa znajdzie upragnione szczęście? Wokalistka w wywiadach mówi, że chce zmienić swoje życie.

Nie zamierza już funkcjonować według schematu auto-hotel-scena. "Ostatnio zrozumiałam, że muszę bardziej zadbać o siebie", usłyszeliśmy. "Już dwa moje związki się rozpadły, bo nie miałam na nie czasu. Teraz staram się uniknąć tego samego błędu", dodała.

Z nowym ukochanym Ewa dzieli pasję do muzyki. A poza tym nie rozstaje się z nim na czas trasy koncertowej... Martin jest też ambitny - studiował w konserwatorium Jaroslava Ježka oraz praskiej Wyższej Szkole Ekonomii.

Poza tym nowy chłopak piosenkarki to zodiakalna Ryba, a według astrologów mężczyzna spod tego znaku bywa empatyczny i oddany. Wszystko więc pasuje!

Show
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna | piosenkarka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje