Reklama

Reklama

Ewa Kasprzyk bez makijażu. Fani jej nie poznali!

Fani Patryka Vegi nie mogą się doczekać jego kolejnego filmu. Mowa o „Plagach Breslau”, których niestety polscy widzowie nie będą mogli zobaczyć w kinie.

Wszystko przez to, że reżyser zdecydował się na kontynuację współpracy z platformą Showmaks. To właśnie tam, w połowie grudnia, pojawi się najnowszy film.

Vega ma grupę aktorów, z którymi współpracuje bardzo często. Należą do niej m.in. Agnieszka Dygant, Piotr Stramowski czy Tomasz Oświeciński.

Tym razem jednak reżyser postawił na nowe nazwiska. W główną rolę wcieliła się Małgorzata Kożuchowska, a partnerować będzie jej m.in. Daria Widawska oraz Ewa Kasprzyk.

Reklama

Na Instagramie Vegi pojawiły się właśnie oficjalne plakaty reklamujące film z twarzami wyżej wymienionych aktorek. Wszystkie panie pozują do nich bez makijażu i w potarganych włosach.

Małgorzata Kożuchowska i Daria Widawska już wcześniej pokazywały się we wspomnianej charakteryzacji. Nic więc dziwnego, że największe poruszenie wywołało zdjęcie 61-letniej Kasprzyk.

Wielu fanów nie poznało aktorki, a niektórzy pokusili się o niewybredne komentarze. "No tak. Starość nie radość" - mogliśmy przeczytać pod fotografią.

Wy też jesteście zaskoczeni?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Kasprzyk

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje