Reklama

Reklama

Ewa Minge przeszła metamorfozę

Ewa Minge jest jedną z najbardziej znanych polskich projektantek. Od 1996 roku sprzedaje swoje kolekcje nie tylko w Polsce, ale także zagranicą.

Ubrania od Minge spotykają się z dużym uznaniem Włoszek. Projektantka jako pierwsza Polka została zaproszona na pokaz na Schodach Hiszpańskich w Rzymie, a w 2005 roku otrzymała medal z rąk Silvio Berlusconiego. Swoje kolekcje prezentowała także w Nowym Jorku.

Pani Ewa od lat zajmuje się także wizerunkiem "znanych i lubianych", m.in. Jolanty Kwaśniewskiej. Sama również nie stroni od show-biznesu - była jurorką w programie "#Supermodelka Plus Size" emitowanym przez telewizję Polsat.

Prywatnie projektantka ma dwóch synów: Oskara i Gaspara z pierwszego małżeństwa. W 2017 roku ponownie wyszła za mąż i z tej okazji została zaproszona do programu "Dzień dobry TVN" w dzień ślubu księcia Harry’ego i Meghan Markle.

Reklama

Projektantka zaprezentowała się w nowej fryzurze. Charakterystyczną burzę miedzianych loków zamieniła na prostego boba w kolorze ciemnego brązu.

Co myślicie o metamorfozie pani Ewy?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy