Reklama

Reklama

Ewa Minge żegna Ivanę Trump. Pokazała wspólne zdjęcie

Światowe media obiegła smutna wiadomość o nagłej śmierci Ivany Trump, pierwszej żony Donalda Trumpa. Wieści te wywołały poruszenie wśród gwiazd, także u tych polskich. Głos po śmierci Ivany Trump zabrała projektantka Ewa Minge.

Ivana Trump nie żyje. Tak pożegnała ją Ewa Minge

Ivana Trump była pierwszą żoną Donalda Trumpa, z którym doczekała się trójki dzieci. Choć para rozwiodła się w 1992 roku, to Ivana była obiektem zainteresowania mediów ze względu właśnie na swoje małżeństwo z Trumpem.  

 14 lipca 2022 roku media obiegła jednak niespodziewana wiadomość o śmierci Ivany Trump, która została znaleziona martwa w swoim apartamencie na Manhattanie. Początkową hipotezą odnośnie śmierci Ivany Trump jest zawał lub upadek ze schodów. 

Wiadomość ta wstrząsnęła mediami i osobami z życia publicznego. Głos zabrała także polska projektantka, Ewa Minge, która żegnając Ivanę Trump, opublikowała także ich wspólne zdjęcie. 

Reklama

"Wielka szkoda. Była nie tylko kolorowym, odważnym ptakiem ale świetnym człowiekiem. Była też niezwykłym wsparciem swojego pierwszego męża Donalda Trumpa. Kiedy jej mąż znalazł sobie kochankę i świat Ivany się zaczął walić, po jej stronie stanęła matka Donalda. Wiedziała, ze jej synowa jest silnym kołem zamachowym biznesu jej syna. Sama matka Trumpa oddała honory jej należne swojemu mężowi, gdyż to ona stała za pierwszymi inwestycjami developerskimi seniora Trumpa. Mało kto o tym wie. Ivana była wymarzoną synową i dzięki wsparciu teściowej wywalczyła kawałek majątku, który później sprawnie mnożyła. Była kontrowersyjna, dyskutowało się o jej gustach, mężczyznach ale zawsze była sobą i niezwykle życzliwym człowiekiem. 

Wspierała mnie nie tylko podczas paryskiego pokazu, na którym się poznałyśmy. Wymagająca od siebie i innych, profesjonalna ale bawiła się życiem jak mało kto. Imponowała wielu kobietom, bo bawiła się na własny rachunek. Będąc żoną Trumpa pilnowała osobiście największych inwestycji. Za plecami wielu mężczyzn stoją silne i mądre kobiety . Ivana wyszła zza tych pleców do pierwszych szeregów na własnych obcasach . Odeszła kolejna legenda R.I.P" - napisała w pożegnalnym wpisie Ewa Minge. 

Ewa Minge oddała cześć Ivanie Trump, a w komentarzach nie zabrakło również ciepłych słów od fanów Ewy Minge. 

***

Zobacz również: 

Największa miłość Donalda Trumpa "żyła amerykańskim snem". Życie Ivany to scenariusz na film

Ivana Trump zmarła w tajemniczych okolicznościach. Naprawdę spadła ze schodów? Minge miała z nią kontakt. "Mało kto o tym wie"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ivana Trump | Ewa Minge | Donald Trump

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy