Ewa Szabatin pokazała zdjęcia ze ślubu

Czy może być lepsza okazja do przeglądania ślubnych zdjęć niż rocznica zamążpójścia? Pod tym właśnie pretekstem Ewa Szabatin pochwaliła się na Instagramie kilkoma fotkami z tego wyjątkowego dnia. Fani wbili jej jednak małą szpilkę…

Ewa Szabatin obchodziła czwartą rocznicę ślubu
Ewa Szabatin obchodziła czwartą rocznicę ślubuWojciech Strozyk/REPORTERReporter

Ewa Szabatin to tancerka, blogerka i specjalistka od fitnessu. Prywatnie zaś, jest żoną Rubena Barat-Rodriguesa.

Para kilka dnie temu obchodziła rocznicę ślubu. Z tej okazji Ewa pochwaliła się na Instagramie kilkoma zdjęciami z uroczystości na rajskiej wyspie. "Dziś mamy 4 rocznicę ślubu na Malediwach! Świętujemy na krótkim spacerze z dala od ludzi oraz w domu przy winku i dobrym filmie! A za rok wrócimy na Malediwy. Pozdrawiamy Was i wysyłamy dużo miłości" - napisała na Instagramie.

I choć w komentarzach przeważały ciepłe słowa i komplementy, jedna z fanek poruszyła sprawę potomstwa. "A dzieci kiedy"? - zapytała.

W tej sprawie Ewa wypowiadała się już kilkakrotnie, przyznając, że choć macierzyństwu nie mówi "nie", nie jest ono dla niej priorytetem. "Gdybym bardzo chciała, to mielibyśmy dziecko, ale nigdy nie miałam na to jakiegoś ciśnienia. Nie czułam nadzwyczajnego powołania do macierzyństwa, ale nie mówię ‘nie’. Wszystko się może zdarzyć. Jeśli serce podpowie nam, że chcemy, dziecko pojawi się w naszym życiu, jak nie, to myślę, że też będziemy szczęśliwi tak, jak do tej pory", mówiła w rozmowie z "Super Expressem".

Teraz na instagramowy komentarz fanki odpowiedziała w podobny sposób: "Raczej nie będzie" - napisała krótko.

INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas