Ewa Wachowicz w bajecznej scenerii. Nagranie wzbudziło zachwyt fanów

Ewa Wachowicz korzysta już z uroku pierwszych dni lata. Gwiazda opublikowała nagranie, w którym widzimy, jak wędruje przez łąkę tuż przed zachodem słońca. Bajeczna sceneria wzbudziła zachwyt fanów. "Cudowny widok" – pisali w sekcji komentarzy.

Ewa Wachowicz pokazała nagranie z rodzinnych stron. Fani wpadli w zachwyt
Ewa Wachowicz pokazała nagranie z rodzinnych stron. Fani wpadli w zachwytPaweł WrzecionAKPA

Ewa Wachowicz od wielu lat cieszy się ogromną sympatią amatorów gotowania. Gwiazda ma na swoim koncie kilka książek kulinarnych, prowadzi program "Ewa gotuje", niegdyś była też jurorką w programie "Top Chef". Wachowicz jest związana z Krakowem, gdzie prowadzi swoją restaurację. Restauratorka ma również dom w Zawoi w Beskidzie Żywieckim.

Wachowicz chętnie dzieli się z fanami tym, co aktualnie porabia. Na Instagramie obserwuje ją 229 tys. osób. Gwiazda chętnie publikuje zdjęcia dokumentujące jej podróże, prezentuje przepisy na potrawy czy desery, a czasami lubi pokazać, jak wyglądają nagrania do jej programu emitowanego na antenie Polsatu. Wachowicz lubi też inspirować swoimi stylizacjami - ostatnio zrobiła furorę w czerwonej sukience o długości maxi. To jeden z najmodniejszych fasonów na lato 2024.

Ewa Wachowicz w bajecznej scenerii. Nagranie wzbudziło zachwyt fanów

Trzeba przyznać, że zwiewna kreacja idealnie sprawdza się w letniej scenerii. Ewa Wachowicz opublikowała na Instagramie nagranie, w którym wędruje przez łąki pełne kwiatów. W tle można zobaczyć wierzchołki szczytów Beskidu Niskiego. Gwiazda wybrała moment przed zachodem słońca, co sprawia, że sceneria prezentuje się wręcz bajecznie.

- Wolność - napisała krótko na Instagramie.

Na komentarze nie trzeba było długo czekać.

"Uwielbiam Beskid Niski. Jest uroczy i magiczny", "Przepięknie tam", "Cudowny widok", "Piękny filmik", "Przepiękne miejsce" - zachwytom fanek i fanów nie było końca.

Niektórzy zwrócili uwagę na to, że filmik powstał w rodzinnych stronach Wachowicz.

"Rodzinne strony", "Nie ma to jak rodzinny dom" - pisali internauci. Restauratorka potwierdziła ich przypuszczenia.

Klęczany: rodzinna miejscowość Ewy Wachowicz

Wachowicz przyszła na świat w Klęczanach, niewielkiej wiosce znajdującej się na południowo-wschodnich krańcach Małopolski. W Gorlicach ukończyła liceum ogólnokształcące, a po maturze wyjechała na studia do Krakowa (ukończyła Uniwersytet Rolniczy). W 1991 roku została wybrana najmilszą studentką, a w trakcie juwenaliów została I wicemiss. Później wygrała konkurs na Miss Małopolski, a w 1992 roku zdobyła tytuł Miss Polonia.

Ewa Wachowicz obecnie mieszka w Krakowie. Pochodzi z niewielkiej miejscowości Klęczany
Ewa Wachowicz obecnie mieszka w Krakowie. Pochodzi z niewielkiej miejscowości Klęczany WOJCIECH MATUSIK / POLSKAPRESS/Polska Press/East NewsEast News

- Zawsze wracałam do domu, do Klęczan. Przyjeżdżałam leczyć rany i wypłakać moje kryzysy, chwalić się sukcesami albo żeby posmakować pysznego sernika mamy i pogadać z tatą o polityce czy bolącym biodrze. Wracałam też po to, by ogrzać się w trosce i w dumie, z jaką rodzice patrzyli na mnie - napisała Wachowicz w autobiograficznej książce.

Gwiazda Polsatu w swojej książce wspominała też:

- Musiałam doglądać krów, kur, zawsze rano zrobić obchód. W czasie żniw wstawałam z mamą o świcie i gotowałyśmy obiad dla żniwiarzy.

***

Okupnik o powrocie do koncertowania i nowych piosenkachINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas