Reklama

Reklama

Finał konkursu Miss Supranational 2022 już niedługo. Agata Wdowiak zachwyca w stroju narodowym

Agata Wdowiak podczas zgrupowania w Nowym Sączu przygotowuje się do konkursu Miss Supranational 2022. Miss Polski 2021 zaprezentuje się między innymi w stroju narodowym. Wiadomo już jak będzie wyglądać wyjątkowa kreacja. Przygotowaniem sukni zajęła się polska projektantka Patrycja Kujawa. Pierwsze zdjęcia stylizacji robią niesamowite wrażenie. Agata Wdowiak prezentuje się niezwykle dostojnie i elegancko. Czy kreacja zapewni Polce zaszczytny tytuł Miss Supranational 2022? Tego dowiemy się już 15 lipca.

Agata Wdowiak - Miss Polski 2021 przygotowuje się obecnie do udziału w jednym z najważniejszych konkursów piękności na świecie - Miss Supranational 2022. Agata bierze udział w zgrupowaniu finalistek Miss Supranational, które odbywa się w Nowym Sączu. 

Wielki finał zaplanowano na 15 lipca. Zmagania o tytuł najpiękniejszej będzie można oglądać w telewizji. Transmisja rozpocznie się o godzinie 20:00 na antenie Telewizji POLSAT. 

Jedną z najważniejszych prezentacji w konkursie, jest pokaz w stroju narodowym. W tym roku o kreację reprezentantki Polski zadbała Patrycja Kujawa.

Reklama

Agata Wdowiak zachwyca w stroju narodowym. Te zdjęcia zapierają dech!

Stroje narodowe na największych światowych konkursach są podkreśleniem przynależności narodowej uczestniczek. Przygotowywane przez wiele miesięcy przez najlepszych projektantów z krajów finalistek stanowią nieodłączny element pokazów, zachwycając widzów z całego świata. Wyjątkową kreację dla Miss Polski 2021 - Agaty Wdowiak przygotowała projektantka - Patrycja Kujawa, która inspirowała się polskimi królami. 

Patrycja Kujawa na ręcznie drapowany płaszcz zużyła około 200 metrów tkanin. Przygotowanie samego gorsetu i karczku zajęło jej ponad miesiąc. Wyszyty ponad dwoma tysiącami różnych kamieni gorset sprawia wrażenie zbroi z biżuterii. Ręcznie malowane buty i kryształowa korona dopełniają całości stroju, który składa się z siedmiu części.

Zachowany w biało czerwonych barwach kostium narodowy to wizytówka naszej reprezentantki i Polski, która zaprezentuje go podczas konkursu Miss Supranational 2022 w Nowym Sączu. 

***
Zobacz również:

Była Miss Polski: Jest mi lepiej jako szalonemu singlowi

Krystyna Sokołowska najpiękniejszą Polką. Kim jest nowa Miss Polonia?

INTERIA.PL/Informacja prasowa
Dowiedz się więcej na temat: Miss Supranational 2022 | Agata Wdowiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy