Reklama

Reklama

Fryzury jesiennej nocy

Twarzowe, oryginalne i... niezwykle proste do wykonania. Takie będą najmodniejsze uczesania nowego sezonu. Hollywoodzkie piękności już wybrały swoje ulubione. Teraz twoja kolej!

Kucyk na karku


Cameron Diaz (38) ceni minimalizm. By stworzyć prosty kucyk, wygładź włosy przed ich uczesaniem. Zrób przedziałek na środku i zepnij włosy na karku.

Koński ogon


Ashley Greene (23) uwielbia wysokie kucyki. Przed zebraniem włosów, nałóż na nie piankę dodającą objętości. Pochyl głowę i złap włosy gumka.

Luźny warkocz


Amanda Seyfried (24) wybrała nonszalancki warkocz. Aby uzyskać taki efekt, zaczesz włosy na bok i luźno je zapleć. Zacznij na wysokości ucha. Wyciągnij kilka pasemek i użyj lakieru do włosów.

Swobodne upięcie


Nikki Reed (22) stworzyła upięcie z luźnych fal. Zakręć włosy lokówką i utrwal lakierem. Zrób przedziałek na środku. Nad uchem podepnij luźny kok. Wypuść pasma z przodu.

Korona z włosów


Emmy Rossum (24) promienieje w koronie. Ty też możesz! Oddziel pasmo z boku, usztywnij żelem i zapleć z niego warkocz przez środek głowy. Resztę włosów lekko natapiruj, skręć i podepnij.

Kok jak supełek


Kate Bosworth (27) postawiła na koczek. Zanim go upniesz, wygładź włosy, wmasowując w nie jedwab. Zrób wysoki kucyk, zawin włosy i upnij je wsuwkami. Końcówki schowaj pod spód.

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Czytaj więcej w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 13 września.

Show

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy