Reklama

Reklama

George Clooney na diecie

Żona George'a Clooney'a nakazała aktorowi przejście na restrykcyjną dietę. Zagraniczne media donoszą, że Amal Clooney chce, aby mąż wrócił do formy przed oscarową galą, dlatego zakazała gwiazdorowi spożywać alkohol, jeść niezdrowe dania na wynos oraz ograniczyć nabiał.

Podobno aktor od dnia ślubu przytył ponad sześć kilo, dlatego Amal Clooney zarządziła restrykcyjną dietę, która pozwoli jej mężowi powrócić do dawnej formy tuż przed galą rozdania Oscarów.

"Amal zdradziła mi, że w trakcie odchudzania George kieruje się kilkoma wyznaczonymi przez nią zasadami, po pierwsze: zero alkoholu, żadnych tuczących potraw i ograniczone spożycie produktów mlecznych. To jej zdaniem pozwoli mężowi na szybką utratę zbędnych kilogramów" - zdradza przyjaciel rodziny, na którego powołuje się "Mirror".

Jak wyjaśnia osoba z kręgu znajomych Clooney'a, lekka nadwaga aktora, to wynik jego zgubnej miłości do tacos.

Reklama

"George jest bardzo zdyscyplinowanym facetem na planie. I choć nowe zasady żywieniowe Amal wydają się oczywiste, będą dla niego trudne do przestrzegania. George kocha meksykańskie jedzenie, kilka pikantnych rybnych tacos i kieliszek tequili, to jego ulubiony zestaw" - dodaje znajomy pary.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy