Reklama

Reklama

Georgia Harrison zaskoczyła sesją z sauny! Co za ciało!

Georgia Harrison to celebrytka, która zyskała popularność dzięki udziałowi w brytyjskim programie "Love Island". Chociaż jej czas w show dawno się skończył, to gwiazdka wciąż odcina kupony swojej popularności. W swoich mediach społecznościowych zgromadziła sporą widownię i to właśnie ich zaskoczyła najnowszym zdjęciem... prosto z sauny.

Georgia Harrison zaskoczyła fanów zdjęciem z sauny

Georgia Harrison to 27-letnia gwiazda "Love Island", którą obecnie obserwuje w mediach ponad milion internautów. Trzeba przyznać, że to spora liczba fanów, dlatego też celebrytka odpowiednio dba o to, by wciąż dostarczać im nowych emocji. 

 Na jej profilu regularnie pojawiają się ciekawe zdjęcia, na których zazwyczaj piękność z Liverpoolu pozuje w strojach kąpielowych czy bieliźnie. 

Tym razem Georgia zaskoczyła swoich odbiorców zdjęciem nie z plaży, czy z basenu, a z sauny. Na zdjęciach pozuje oczywiście w skąpym stroju kąpielowym i urozmaica sobie czas czytaniem książki. 

Zobacz również: Elżbieta Romanowska: Wyszła prawda o "narzeczonym"! Plotkowano o tym od dawna

Georgia Harrison zdobyła się na szczere wyznanie. Tego chyba nikt się nie spodziewał

Reklama

Przy okazji publikacji zdjęć, Harrison zdobyła się na szczere wyznanie. Okazało się, że przez ostatni czas gwiazda nie była w najlepszej formie psychicznej. Z tego względu wybrała się do ośrodka SPA w Portugalii, by odpocząć, ćwiczyć jogę i jak sama mówi: "na nowo odnaleźć samą siebie". 

"W najgorszej żałobie spędziłam dwa dni w łóżku, nic nie jedząc, nie chcąc wstawać. Tylko płakałam, a kiedy to robiłam, po prostu nie jadłam, a tylko piłam wino i nie miałam motywacji do niczego. W pewnym momencie myślałam, że już nigdy nie odnajdę dawnej siebie, ale musiałem się z tego wydobyć i zacząć od nowa. To właśnie zrobiłam i jestem z siebie bardzo dumna, że znalazłam w sobie odwagę, by tego dokonać" - napisała Georgia Harrison.

Fani bardzo wspierają Georgię w jej trudnych chwilach i cieszą się, że zdecydowała się na odpoczynek w zdrowym wydaniu. W ośrodku w Portugalii skupia się na sobie i swojej aktywności fizycznej, co pomaga jej w powrocie do dobrej formy nie tylko cielesnej, ale i psychicznej.

Zobacz również: "Rolnik szuka żony": Teresa jest w ciąży? Z Adamem od Kamili? Nie przewidziała jednego!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: georgia harrison

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy