Goldie Hawn na spacerze z synem

Goldie Hawn, choć karierę zaczynała jako tancerka, może poszczycić się imponującą filmografią. Za rolę w „Kwiecie kaktusa” dostała Oscara.

Goldie Hawn i Kurt Russell tworzą udany związek
Goldie Hawn i Kurt Russell tworzą udany związekInvisionEast News

Hawn przygodę z aktorstwem rozpoczęła w latach 60. Pokochał ją Broadway, gdzie stworzyła kreacje w musicalach "Pocałuj mnie, Kasiu" czy "Faceci i babki".

Na początku zasłynęła przede wszystkim jako aktorka komediowa, ale dramaty "Sugarland Express" czy "Motyle są wolne" pokazały, że spektrum jej możliwości jest dużo szersze.

Do najpopularniejszych filmów z Hawn należą "Ze śmiercią jej do twarzy", "Ptaszek na uwięzi", "Zmowa pierwszych żon" czy "Babskie wakacje".

Prywatnie aktorka jest matką Olivera Hudsona i Kate Hudson - oboje poszli w jej ślady i zawodowo zajmują się aktorstwem. Po dwóch nieudanych małżeństwach Goldie znalazła szczęście u boku Kurta Russela, z którym jest od 1982 roku. Para ma syna Wyatta.

To właśnie z najmłodszym potomkiem Hawn wybrała się ostatnio na spacer. Wygląda na to, że 74-letnia aktorka jest w lepszej formie niż jej 33-letni syn.

Zobaczcie zresztą sami! Poznalibyście Goldie w takim codziennym wydaniu?

Goldie Hawn na spacer poszła bez bielizny
Goldie Hawn na spacer poszła bez bieliznyAgencja FORUM
Goldie Hawn na spacerze z synem
Goldie Hawn na spacerze z synemAgencja FORUM
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas