Reklama

Reklama

Gorące romanse w "Tańcu z Gwiazdami": Żyła nimi cała Polska

Emocje, wspólna walka, godziny spędzone na treningach - parkiet programu "Taniec z gwiazdami" okazał się żyznym polem, na którym rozkwitł niejeden namiętny związek. Często jednak gorące uczucie zrodzone na planie nie miało szansy przerodzić się w prawdziwą, stabilną miłość. Przypominamy wam gorące romanse z "Tańca z gwiazdami". Które z nich przetrwały próbę czasu?

Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska

Wspólna fascynacja i namiętność poprowadziły Rafała Mroczka i Anetę Piotrowską na pierwsze miejsce podium 3. edycji "Tańca z gwiazdami". Choć ich początki w programie nie były łatwe, a jury nie szczędziło krytycznych słów po debiucie, to każdy ich taniec był żywym dowodem łączącego ich uczucia. Niestety tego paliwa nie wystarczyło na długo - para szybko rozstała się. Wiele osób twierdziło później, że nagły koniec tej młodej miłości świadczył tylko o tym, że był to sprytny chwyt marketingowy, obliczony na zdobycie serc widzów.

Aneta Piotrowska pojawiła się już tylko w jednej, kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami", po czym na długie lata zniknęła z telewizji. W wielu wywiadach wyrażała żal wobec plotkarskich mediów, które śledziły każdy jej krok w czasie trwania związku z Rafałem. Źle znosiła plotki i komentarze. Wyprowadziła się do Wielkiej Brytanii, by tam stać się częścią zespołu angielskiej edycji "Tańca z gwiazdami".

Reklama

Na parkiet polskiej wersji show powróciła jeszcze raz po latach, by zatańczyć w parze z Mrozem. W 2020 roku tancerka zaangażowała się w  projekt "AirDance", gdzie trenuje młodych tancerzy online. Rafał Mroczek wciąż rozpoznawalny jest głównie dzięki swojej roli w serialu "M jak miłość".

Tomasz Barański i Klaudia Halejcio

Mówiono o nich, że tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Ich relacja po zakończeniu programu rozkwitała, zaręczyli się i zamieszkali razem. Później Tomasz zmagał się z poważną chorobą nerki, a jego partnerka dawała mu w tym czasie ogromne wsparcie. Ostatecznie do wesela jednak nigdy nie doszło. Podobno na ich drodze do szczęścia stanęła zazdrość.

Aktualnie Klaudia Halejcio bardzo cieszy się z tego, że niedługo powita na świecie swoje pierwsze dziecko i skwapliwie dokumentuje przebieg ciąży w swoich mediach społecznościowych. Tomasz Barański tymczasem zniknął z ostatniej edycji “Tańca z gwiazdami", jednak, jak donoszą plotkarskie media, także i on znalazł niedawno nową miłość.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel

Uczucie rodzące się na oczach kamer od razu wystawione jest na ciężką próbę - to, które połączyło Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela okazało się nad wyraz mocne i stałe. Poznali się w 2005 roku na planie 2. edycji tanecznego show. Łącząca ich namiętność do tańca pozwoliła im wygrać zarówno program, jak i wielką miłość. Od 2008 roku są zgodnym małżeństwem, przetrwali niejeden kryzys. Stworzyli kochającą się rodzinę, wspólnie wychowują Adasia i Helenkę.

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska

Aktor i tancerka zostali parą w tym samym roku, co Kasia i Marcin. Piotr, starszy o 14 lat, dla nowej miłości porzucił żonę. Niedługo później na świat przyszła Julia. Związek Piotra Gąsowskiego i Anny Głogowskiej przechodził jednak wiele kryzysów i ostatecznie para zdecydowała się na rozstanie. Nie zerwali jednak ze sobą kontaktów, a wręcz tworzą patchworkową rodzinę - razem spędzają rodzinne święta, w tym Wigilię. Julia ma także doskonały kontakt z synem Piotra Gąsowskiego z pierwszego małżeństwa - Jakubem.

Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak

Jedną z najgorętszych par, które połączył parkiet była z pewnością Małgorzata Foremniak i Rafał Maserak. Od początku plotkowano o ich wzajemnym uczuciu, jednak oficjalnie zdecydowali się to potwierdzić dopiero dwa lata po zakończeniu swojej przygody w "Tańcu z gwiazdami". Romans znanej aktorki z dużo młodszym tancerzem nieprzerwanie od tego czasu elektryzował opinię publiczną. Być może był to jednej z powodów, przez które związek nie przetrwał.

To nie jedyny "taneczny" romans Rafała Maseraka. Przez kilka miesięcy budował on wspólnie związek z Weroniką Marczuk, którą również poznał na planie show. Także i ta relacja zakończyła się rozstaniem.

***

Zobacz również:

 


 


 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Taniec z gwiazdami

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje