Reklama

Reklama

Gosia Andrzejewicz już tak nie wygląda! Zbędne kilogramy wróciły?!

Gosia Andrzejewicz cyklicznie pojawia się i znika z polskiego show-biznesu. Teraz znów pojawiła się nieco odmieniona! Jakiś czas temu fani mogli zobaczyć piosenkarkę w nieco szczuplejszej odsłonie, ale najwidoczniej uległo to zmianie. Jak teraz wygląda Gosia Andrzejewicz?

Gosia Andrzejewicz przytyła - tak teraz wygląda

 Gosia Andrzejewicz zadebiutowała na rynku muzycznym w 2004 płytą o tytule "Gosia Andrzejewicz". I od tamtej pory zdobywała swoich fanów. Środowisko muzyczne miało różne zdanie na temat jej pracy i talentu, ale ona sama konsekwentnie dążyła do wyznaczonego celu. 

Jej kariera przechodziła od 2004 roku wszelakie etapy i był czas, kiedy piosenkarka w ogóle zniknęła z muzycznej sceny. 

Gdy na nią powraca, przyciąga uwagę nie tylko fanów, ale także show-biznesu. Winny jest temu wygląd artystki, która na przestrzeni lat zmienia się niczym kameleon. 

Kiedy zaczynała swoją karierę kochała krzykliwy styl, mocny makijaż, a jej sylwetka była dość pulchna. Jakiś czas temu jednak zaprezentowała piękną, odchudzoną sylwetkę, którą fani chętnie chwalili. 

Widać było, że Gosia włożyła sporo pracy w to, by zrzucić zbędne kilogramy. Teraz jednak sytuacja nieco uległa zmianie. Piosenkarka znowu przybrała na wadze, ale nie zamierza się poddawać i ma już plan, jak odzyskać swoją figurę. 

Reklama

Przy okazji rozmowy z portalem, gwiazda wyznała, że nie do końca wie, ile przytyła. Żeby nie dręczyć się liczbami, które pokazuje waga, wyrzuciła urządzenie ze swojego domu! 

Gosia jest zdania, że to nie waga świadczy o utracie kilogramów, a mierzenie obwodów ciała. Fani oczywiście trzymają kciuki za swoją idolkę i zapewne niedługo ponownie zobaczymy celebrytkę w odmienionej, szczuplejszej wersji. 
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gosia Andrzejewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje