Grażyna Torbicka odsłoniła nogi

Grażyna Torbicka wzięła udział w uroczystej premierze filmu „Solid Gold”. Prezenterka jak zawsze zachwyciła klasyczną stylizacją, choć tym razem zdecydowała się na krótszą niż zwykle sukienkę.

Grażyna Torbicka poprowadziła przedpremierową galę
Grażyna Torbicka poprowadziła przedpremierową galęVIPHOTOEast News

Grażyna Torbicka to jedna z najpopularniejszych polskich dziennikarek i osobowości telewizyjnych. Zadebiutowała w programie "Sportowa niedziela", który wówczas emitowała Telewizja Polska. Natomiast w roli konferansjerki pierwszy raz wystąpiła podczas 23. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie. Od tamtej pory prowadzi najważniejsze wydarzenia kulturalne w Polsce.

Torbicka przez wiele lat prowadziła program "Kocham Kino", w którym przedstawiała najnowsze doniesienia ze świata filmu. Dziennikarka postanowiła porzucić ten telewizyjny format. Pożegnała się z widzami listem zamieszczonym na jej profilu w mediach społecznościowych. Od początku 2019 r. prowadzi audycję "Kocham cię kino" w Radiu Zet.

Nawet po odejściu z telewizji, Torbicka wciąż gości na najważniejszych wydarzeniach filmowych. Ostatnio pojawiła się na premierze filmu Jacka Bromskiego zatytułowanego "Solid Gold".

Jak zwykle postawiła na prostą stylizację i zdecydowała się na klasyczną małą czarną oraz botki z marszczeniami. Krótka sukienka odsłoniła zgrabne nogi Torbickiej. Aż trudno uwierzyć, że skończyła w tym roku 60 lat!

Grażyna Torbicka wzięła udział w premierze filmu "Solid Gold"
Grażyna Torbicka wzięła udział w premierze filmu "Solid Gold"Paweł WrzecionMWMedia
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas