Grażyna Wolszczak usunęła z diety trzy produkty. 64 lata i taka forma

Grażyna Wolszczak, aktorka i jedna z najpiękniejszych Polek skończy niedługo 65 lat, a wciąż zachwyca perfekcyjną formą i idealną sylwetką. Sekretem nie są jednak geny lub dietetyczny reżim, ale rezygnacja z trzech popularnych produktów.

Grażyna Wolszczak zachwyca formą
Grażyna Wolszczak zachwyca formą VIPHOTOEast News

W latach 80. Wolszczak  zagrała w takich filmach jak "Maskarada" czy "Dotknięci" oraz serialach "07 zgłoś się" i "Matki, żony i kochanki". Aktorka znana jest też z takich produkcji jak "Gry uliczne", "Klan", "Wiedźmin" czy "Ja wam pokażę". Od 2003 roku wciela się w postać Barbary Brzozowskiej w serialu TVN "Na wspólnej". Pod koniec 2007 roku nakładem Wydawnictwa Bliskie ukazała się jej autobiograficzna książka pt. "Jak być zawsze młodą, piękną i bogatą".

Grażyna Wolszczak
Grażyna WolszczakPawel WrzecionMWMedia

Prywatnie aktorka jest mamą syna Filipa (ur. 1989), który jest owocem jej związku z aktorem Markiem Sikorą, zmarłym w 1996 roku. W 2002 roku Wolszczak odnowiła, nawiązaną w latach 70., znajomość ze scenarzystą Cezarym Harasimowiczem, z którym od lat pozostaje w szczęśliwym, nieformalnym związku.

Grażyna Wolszczak to nie tylko jedna z najbardziej lubianych, ale też najpiękniejszych aktorek w Polsce. Choć w grudniu skończy już 65 lat, to wciąż zachwyca formą i perfekcyjną figurą. Jaki jest jej sekret?

64 lata i figura modelki. Grażyna Wolszczak zdradziła swój sekret

Grażyna Wolszczak wielokrotnie przyznawała w wywiadach, że od lat unika restrykcyjnych diet. Zamiast tego stawia na zbilansowane posiłki oraz aktywność fizyczną. Te zdrowe nawyki wyniosła jeszcze z domu:

Moja mama była higienistką w szkole i pewnie dlatego też wyjątkowo zwracała uwagę na zdrowy styl życia. Bardzo się jako dziecko przeciw temu buntowałam, bo nie wolno mi było jeść tych wszystkich pysznych, niezdrowych rzeczy, jakimi zajadali się moi rówieśnicy. Jakież było moje zdziwienie, kiedy już jako dorosły człowiek zdałam sobie sprawę, że niepostrzeżenie przejęłam jej zacięcie do zdrowego odżywiania

- wyznała w rozmowie z "Wysokimi Obcasami".

Grażyna Wolszczak musiała jednak jakiś czas temu jeszcze mocniej zmodyfikować swoją dietę - okazało się bowiem, że ma nietolerancję pokarmową, która zmusiła ją do eliminacji glutenu, dzięki czemu szybko zrzuciła kilka kilogramów. To był jednak zaledwie początek!

Po rezygnacji z glutenu aktorka wyrzuciła z diety także jajka, mleko oraz sery. Nie było to jednak łatwe!

Okazało się, że z dotychczasowego menu niemal nic nie zostało i trzeba było wymyślić wszystko od nowa. Zmieniliśmy całkowicie kuchnię

- przyznała w wywiadzie.

Po wprowadzeniu tych zmian Grażyna Wolszczak schudła 8,5 kg! By utrzymać ten efekt, systematycznie ćwiczy jogę i korzysta z zabiegów na ciało.

"Zbliżenia". Alicja Wierzbicka i Mikołaj Milcke, autorzy książki o Kalinie JędrusikINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas