Reklama

Reklama

Grzegorz Krychowiak został "rogaczem"

28-letni Grzegorz Krychowiak gra na pozycji pomocnika w reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jest także częścią drużyny West Bromwich Albion (wypożyczenie z Paris Saint-Germain).

Popularny "Krycha" (tak na piłkarza mówią polscy koledzy z boiska) słynie z zamiłowania do ekskluzywnych ubrań i drogich dodatków. Piłkarz lubi bawić się modą i prezentować oryginalne stylizacje.

Prywatnie Grzegorz jest związany z francuską modelką Célią Jaunat. Piękna brunetka podziela pasje swojego partnera, a na jej Instagramie roi się od zdjęć w imponujących kreacjach.

Ostatnio Célia zamieściła tam zdjęcie, na którym pozuje niemal od stóp do głów ubrana w modną "panterkę". Fotkę opatrzyła podpisem: "Jungle in the city".

Reklama

Fotografia musiała szczególnie przypaść do gustu Krychowiakowi, postanowił bowiem odnieść się do niej na swoim instagramowym profilu.

Takim samym podpisem opatrzył zdjęcie, na którym ustawił się przy jelenim porożu. Fani, którzy nie znali kontekstu, natychmiast zasugerowali, że Grzegorz mógł zostać zdradzony. "Rogacz!" - pisali zgodnie.

Pojawili się też użytkownicy, którzy postanowili uświadomić piłkarza. "Rogi są symbolem zdrady... proszę sobie ich bez powodu nie przyprawiać" - mogliśmy przeczytać w komentarzu.

Nie zabrakło także porad zawodowych. "Zajmij się graniem, proszę" - napisał jeden z fanów "Krychy".

A wy co myślicie? Waszym zdaniem Grzesiek wykazał się poczuciem humoru?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Grzegorz Krychowiak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy