Reklama

Reklama

​Gwen Stefani i Blake Shelton rozpoczynają przygotowania do ślubu

Zaręczeni pod koniec października już na początku grudnia zgodnie twierdzą, że są gotowi do ślubu. Nie tylko w tej kwestii są zresztą jednomyślni. Jak bowiem informuje magazyn "PEOPLE", obydwoje nie chcą wystawnego wesela, tylko skromną, rodzinną, intymną uroczystość.

Niecałe dwa miesiące po tym, jak 44-letni gwiazdor country i 51-letnia piosenkarka zaręczyli się na ranczo Sheltona w Tishomingo w stanie Oklahoma, para już zaczyna snuć plany związane ze ślubem. Źródło, na które powołuje się magazyn poświęcony tematyce gwiazd i show-biznesu, twierdzi, że dojdzie do niego szybciej niż wszyscy się spodziewają. Dlaczego? Zarówno Gwen Stefani, jak i Blake Shelton są już gotowi na to, aby powiedzieć sakramentalne "Tak" i wziąć na siebie odpowiedzialność za drugą osobę. Zgodni są także w kwestii wesela - obydwojgu marzy się romantyczna uroczystość, bez niepotrzebnego rozmachu. Taka, w której udział wezmą tylko najbliżsi.

Reklama

Para poznała się i zakochała na planie "The Voice" w 2015 roku. Połączyło ich podobne doświadczenie, obydwoje byli bowiem poranieni rozwodami, głodni wsparcia i nadziei, że jeszcze w życiu spotka ich miłość. Początkowo tylko się przyjaźnili, ale po niezbyt długim okresie stali się sobie tak bliscy, że w miejscu sympatii pojawiło się znacznie silniejsze uczucie.

"Przechodząc przez te wszystkie trudne chwile, wreszcie znalazłam kogoś, kto jest moim najlepszym przyjacielem, na którym mogę polegać i któremu mogę ufać" - powiedziała Gwen Stefani "Today" w 2018 roku. Jak się wkrótce okazało, ten ktoś wykazał się także ogromnym taktem. Wiedząc bowiem, jak trudne może być dla trzech synów Gwen Stefani ponowne zamążpójście ich matki, jeszcze przed zaręczynami upewnił się, że nie będą mieli on nic przeciwko temu.

Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że rozwód był dla niej traumą. Z mężem była bowiem 20 lat z czego 13 lat w małżeństwie. I choć nigdy oficjalnie nie mówiono o przyczynach jej rozstania z Gavinem Rossdalem, nie jest tajemnicą, że była nią zbyt bliska relacja wokalisty z opiekunką dzieci. Dla Blake'a Sheltona będzie to trzecie małżeństwo. 17 listopada 2003 ożenił się z Kaynette Gern, trzy lata później para była już po rozwodzie. W maju 2011 roku poślubił Mirandę Lambert, z którą rozwiódł się w 2015 roku. W 2017 roku magazyn "PEOPLE" przyznał mu tytuł najseksowniejszego mężczyzny.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy