Gwen Stefani nadal nie może pogodzić się z rozwodem z Gavinem Rossdalem

Twórczyni hitu "What You Waiting For", która obecnie spotyka się z Blakiem Sheltonem, przyznała, że nadal cierpi z powodu rozpadu jej rodziny.

W rozmowie z magazynem "Rolling Stone" powiedziała: - Jeszcze się z tym nie pogodziłam. Nadal mam złamane serce. Nie można pogodzić się z rozpadem rodziny w ciągu zaledwie roku. Przed naszą rozmową wynosiłam resztę rzeczy z pokoju. To smutne uczucie.

Reklama

46-letnia piosenkarka, która razem z Gavinem ma trzech synów - Kingstona, Zumę i Apolla - zachwycała się niedawno Blakiem i wyznała, że nie wierzy w to, że się z nim spotyka.

- Chciałabym, żeby nam się udało. Czuję, że to zupełnie inne życie. Nagle rozpoczęło się nowe życie. Bardzo się cieszę i wierzę, że idę dobrą drogą. Cuda się zdarzają! Nadal nie wierzę w to, co się stało i nadal się dzieje. Z jakiegoś powodu tak miało być. Jestem za to wdzięczna i bardziej pewna siebie. Wierzę, że nam się uda. - powiedziała.

- W moim życiu było wiele perturbacji. Jak udało mi się je przetrwać? Nie wiem, ale teraz moje życie jest pełne cudownych chwil. Staram się myśleć pozytywnie, być za to wdzięczna i patrzeć na to jak na coś, co było mi pisane.

Bang Showbiz

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje