Reklama

Reklama

Gwiazda "Top Model" zmieniła kolor włosów

Ewa Niespodziana była jedną z najlepiej rokujących uczestniczek szóstej edycji programu „Top Model”. Udało jej się dotrzeć aż do finału, w którym ostatecznie przegrała z Patrykiem Grudowiczem.

Dziewczyna spełnia wszystkie warunki, by zrobić karierę w modelingu. Jest bardzo wysoka (182 cm wzrostu), szczupła i naturalna. Niestety, wygląda na to, że na razie Ewa nie wykorzystuje w pełni swojego potencjału.

Współpracuje natomiast ze stylistami fryzur oraz markami zajmującymi się dystrybucją kosmetyków i farb do włosów. W związku z tym bardzo często zmienia fryzurę, co dokumentuje ochoczo na swoim Instagramie.

Ostatnio modelka pochwaliła się nowym kolorem podczas imprezy z okazji otwarcia restauracji "Grand Kitchen Arkadia". Niespodziana tym razem postawiła na ciemny rudy i, naszym zdaniem, nie wyszła na tym dobrze.

Reklama

Tak intensywny kolor połączony z mocnym makijażem, odebrał Ewie naturalną dziewczęcość. Innego zdania są jednak fani modelki, którzy skomentowali na Instagramie jej zdjęcie po metamorfozie. "Pięknie ci w takich włosach", "Kolejny super dopasowany kolor" czy "Boże, jaka piękna" - pisali.

W którym wydaniu Ewa podoba wam się bardziej?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Niespodziana

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy