Gwiazda TTV zostanie mamą

Emitowany przez telewizję TTV format "Gogglebox. Przed telewizorem" doczekał się już ośmiu sezonów. Jego założenia są bardzo proste: bohaterowie w zabawny sposób komentują inne programy telewizyjne.

Sylwia Bomba wraz z przyjaciółką Ewą Mrozowską-Kozłowską występują w show od pierwszego sezonu. Dzięki temu zdobyły sporą rozpoznawalność.

Reklama

31-letnia Sylwia jest absolwentką Łódzkiej Szkoły Filmowej na kierunku fotografia. W swojej pracy zajmuje się przede wszystkim modą, urodą oraz zdjęciami produktowymi.

Bomba prowadzi też profil na Instagramie, który obserwuje 130 tys. osób. Zamieszcza tam głównie zdjęcia swoich stylizacji i fotki z partnerem. Ostatnio za pośrednictwem mediów społecznościowych ogłosiła także, że spodziewa się dziecka.

Fotografię, na której Sylwia pozuje przy dziecięcym łóżeczku, polubiło aż 35,6 tys. osób. Przyszła mama napisała: "Kochani, w końcu czuje się gotowa by podzielić się Naszym szczęściem z Wami.

Było już trochę domysłów i zapytań, na które teraz mogę odpowiedzieć: tak, zostanę mamą. Od września będziecie mogli oglądać mój rosnący brzuszek w Gogglebox, a ja obiecuje być modna, fit mamą. Trzymajcie za Nas kciuki" (pis. org.).

Oczywiście całej rodzinie życzymy dużo zdrowia i szczęścia!


Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje